Etiket arşivi: Gaziemir Basmane Tren Seferleri

Basmane ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Gaziemir ↔ Basmane Tren Saatleri

Tren İstasyonuTren SaatleriGöller Ekspresi
İzmir Basmane06:30 07:10 12:00 12:30 15:10 16:00 17:10 18:45 23:00x
Gaziemir06:26 07:25 09:39 10:04 11:28 15:28 16:43 17:02 22:43 x
izmir gaziemir tren seferleri nisan 2021

Gaziemir Basmane Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Dnzl, Basmane Tire, Ödmş Basmane, İzm Ayd ve göller Express Trenleri Hergün karşılıklı 20 tren seferi ile Çalışmaktadır.

İzmir Gaziemir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel Tren ile 20 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 10 km olup yaklaşık 0 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 4,00 TL

Gaziemir İzmir Arasında İzban Her 10 dakada bir karşılıklı metro ve tramvay seferi yapmaktadır.

Basmane ↔ Gaziemir trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Gaziemir İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  15 dk sürmektedir.

Gaziemir İzmir Basmane Trenle kaç km? İzmir Basmane Gaziemir Arası Tren mesafesi 12 km dir.

Gaziemir ↔ Basmane Tren fiyatları

  • Bölgesel Pulman Tam 3,5 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Gaziemir izmir tren yolu güzergahı

İzmir Basmane Garından Gaziemir tren istasyonuna ve Gaziemir Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 18 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Gaziemir İzmir Basmane ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Basmane Gaziemir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Gaziemir – İzmir tren ile kaç saat Sürer?

İzmir – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 12 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 dakika sürmektedir, İzmir-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İzmir – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – İzmir Tren saatleri?

Gaziemir – İzmir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 06:26 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 06:20 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Basmane Tire Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓16:00Tire↓08:00
Gaziemir↓16:15Çatal↓08:15
Havaalanı↓16:21Bayındır↓08:27
Torbalı↓16:51Torbalı↓09:01
Bayındır↓17:27Havaalanı↓09:33
Çatal↓17:38Gaziemir↓09:39
Tire
Varış
17:52İzmir Varış09:57
Basmane Tire Tren Saatleri Mayıs 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30 12:00 17:10Ödemiş↓05:25 09:30 15:00
Gazi
emir↓
06:49 12:14 17:28Bayın
dır↓
06:13 10:18 15:43
Hava
alanı↓
06:56 12:20 17:34Tor
balı↓
06:51 10:51 16:25
Tor
balı↓
07:25 12:50 18:03Hava
alanı↓
07:20 11:21 16:56
Bayın
dır↓
08:01 13:29 18:40Gazi
emir↓
07:25 11:28 17:02
Ödemiş Varış08:51_14:14 19:26izmir Varış07:43_11:28 17:02
Ödemiş İzmir Tren saatleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir.

Göller ekspresi

izm ayd

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.