Etiket arşivi: Gaziemir Denizli Tren Seferleri

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 01:53 de hareket etmedir. Gaziemir istasyondan ise 07:24 saatinde kalkış yapmaktadır. iki şehir arası trenle 255 km olup yaklaşık 4 Saat sürmektedir Bu yolculuğunuza Tam 22 tl ödemelisiniz.

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli  ve Göller Ekspresi treni ile Hergün karşılıklı 9 sefer düzenlenir

denizli kalkışgaziemir kalkış
01:53 04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:0007:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 23;24

Denizli ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Denizli Gaziemir Bölgesel Treni Pulman  Tam 22 TL

DENİZLİ – ESKİŞEHİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Gaziemeri Denizli Tren Yolu Güzergahı

Gaziemir ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir – Denizli arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, Gaziemir-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Gaziemir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Gaziemir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Denizli Tren istasyonu telefonu ? 0 258 268 28 31 dır Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır

Denizli Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Denizli Arası Tren mesafesi 255 km

gaziemir tren istasyonu

Denizli – Gaziemir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Denizli – Gaziemir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Gaziemir – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Gaziemir ve Denizli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Denizli – Gaziemir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Denizli – Gaziemir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Gaziemir – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Denizli – Gaziemir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Gaziemir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Denizli – Gaziemir Tren saatleri? Denizli Gaziemir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli dan İlk tren 10:05 saatinde hareket etmektedir. Gaziemir den ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45