Etiket arşivi: Gebze ↔ Pendik tren saatleri

İstanbul – Gebze tren saatleri

Gebze’den İstanbul’a Marmaray ile 15 dakikada bir sefer vardır.

Gebze – pendik Ada Ekspres tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 24 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel kasım 2021

Gebze Halkalı Treni, Marmaray, Ada Ekspres treni ve hızlı tren saatleri aşağıdaki tablolardadır. Bu trenler pulman koltuklu vagonlardan oluşmakta olup içerisinde klima vc elektrik gibi acil ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Gebze Halkalı Marmaray Tren Saatleri, Gebze Halkalı arasında çalışan banliyo trenlere ait sefer aralıkları Halkalı Gebze arasında 15 dakikada bir yapılmaktadır. Gebze Pendik Ada ekspresi treni Gebze’den 07:11 saatinde, Pendik’ten 08:09 saatinde hareket etmektedir.

Pendik Gebze Tren bilet fiyatları:

  • Ada Ekspresi 5,5 TL
  • Hızlı Tren Tam Bilet: 15 TL

Gebze hızlı treni saat kaçta? İstanbul’a tren seferi var mı? Hızlı tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Hızlı Tren Saatleri

22/10/2021’den itibaren geçerli
22/10/2021’den itibaren geçerli

Pendik Gebze trenle kaç saat? Pendik Gebze Hızlı Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 17 dk dır Pendik Gebze Arası Trenle 42 Km dir.

Gebze İstanbul hızlı tren güzergahı

İstanbul Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Pendik Gebze trenleri Pendik Gebze Hattında hergün çalışır

Pendik tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Pendik tren garı telefonu İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

Pendik Gebze son tren Pendik Gebze hızlı tren son seferi hergün saat 19 35 de Pendik Tren Garından hareket eder.

Gebze tren istasyonu

Gebze tren garı çalışma saatleri Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Gebze tren istasyonu telefonu Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze Pendik son tren Gebze Pendik hızlı tren son seferi hergün saat 23:08 de Gebze Tren Garından hareket eder.

Pendik Hızlı Tren Garı

Gebze Pendik diğer ulaşım aracı marmaray banliyö trenleridir. Marmaray gebze ve pendik’den geçerek son durağı olan halkalı’ya kadar 15 dk aralıklarla yolcularını İstanbul’da istediği tren istasyonunda bırakır.