Etiket arşivi: İskenderun ↔ Adana Tren Fiyatları

Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri

İskenderun Adana istasyonları arası sadece bir bölgesel tren ile günde 3 kere tren seferleri düzenlenir. Adana dan ilk tren 07:46 da İskenderun dan ilk tren sabah 07:15 de hareket etmektedir. bu trende TCDD Tam bilet fiyatı 13 tl olup yolculuk süresi 2 saat sürmektedir.

İskenderun ↔ Adana Tren hareket Saatleri

Adana iskenderun tren seferleri ni sadece TCDD iskenderun Mersin Bölgesel treni yapmaktadır.

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43

Adana – İskenderun TCDD Tren Bilet fiyatları 2020

  • İskenderun Adana Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya istasyon telefon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Adana İskenderun pulman Tam bilet 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 Tl
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

İskenderun Adana Trenle kaç saat sürer?

  • Adana İskenderun Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU koltuklu trenler günde 2 sefer Adana İskenderun Demiryolu hattında çalışmaktadır.
  • İskenderun ↔ Adana trenle kaç saat Sürer? İskenderun Adana Arası 132 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir
  • Adana İskenderun bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • İskenderun – Adana Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • İskenderun Adana Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece İskenderun veya Adana istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Adana İskenderun Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Adana İskenderun Arası Çalışan Tren sadece Mersin İskenderun bölgesel Trenidir.

İskenderun Tren istasyonu telefonu? 0 326 614 00 49 dır Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır Adresi : Çay Mahallesi, 31200 İskenderun/Hatay

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu… Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir….

Adana İskenderun Diğer Rota: 1 sa. 28 dk. (131 km) E90 ve Adana-iskenderun Otoyolu/Ceyhan-İskenderun Otoyolu/O-53/E91 üzerinden