Etiket arşivi: İskenderun ↔ Adana Tren Saatleri

Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İskenderun ↔ Adana Tren hareket Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Adana iskenderun tren seferleri ni sadece TCDD iskenderun Mrsn Bölgesel treni yapmaktadır.

İskenderun Adana istasyonları arası sadece bir bölgesel tren ile günde 3 sefer tren seferleri düzenlenir. Adana Gardan ilk tren 07:46 da İskenderun dan ilk tren sabah 07:15 de hareket etmektedir. bu trende TCDD Tam bilet fiyatı 13 tl olup yolculuk süresi 2 saat sürmektedir.

Adana – İskenderun TCDD Tren Bilet fiyatları

  • İskenderun Adana Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya istasyon telefon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Adana İskenderun pulman Tam bilet 13 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İskenderun Adana Trenle kaç saat sürer?

  • Adana İskenderun Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU koltuklu trenler günde 2 sefer Adana İskenderun Demiryolu hattında çalışmaktadır.
  • İskenderun ↔ Adana trenle kaç saat Sürer? İskenderun Adana Arası 132 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir
  • Adana İskenderun bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • İskenderun – Adana Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • İskenderun Adana Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece İskenderun veya Adana istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Adana İskenderun Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Adana İskenderun Arası Çalışan Tren sadece Mersin İskenderun bölgesel Trenidir.

İskenderun Tren istasyonu telefonu 0 326 614 00 49 dır Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır Adresi : Çay Mahallesi, 31200 İskenderun/Hatay

Adana Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu… Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir….

Adana İskenderun Diğer Rota: 1 sa. 28 dk. (131 km) E90 ve Adana-iskenderun Otoyolu/Ceyhan-İskenderun Otoyolu/O-53/E91 üzerinden

iskenderun Adana Tren yolu Güzergahı