Etiket arşivi: İskenderun Dörtyol Tren

Dörtyol ↔ İskenderun Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre İskenderun istasyondan gün içinde ilk tren 07:15 de hareket etmektedir. Dörtyol istasyondan ise 09:21 saatinde kalkış yapmaktadır.

İskenderun Dörtyol tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 37 km olup ortalama 0 saat 24 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 10₺ dir

Dörtyol ↔ İskenderun Tren Saatleri

Dörtyol İskenderun Dörtyol Arası Mersn İskendrun Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 2 Tren seferi düzenlenir.

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43

İskenderun ↔ Dörtyol trenle kaç saat Sürer?

İskenderun Dörtyol İskenderun Arası Trenle Yaklaşık 30 dk sürmektedir.

İskenderun – Dörtyol Tren fiyatları :

  • İskenderun Dörtyol Bölgesel Treni Pulman Tam 10 TL

DÖRTYOL – İSKENDERUN BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Dörtyol İskenderun Arası İskenderun Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır

İskenderun Dörtyol Tren Yolu Güzergahı

İskenderun Dörtyol Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri : Kapalı Saatleri Arası Çalışır Dörtyol Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır

İskenderun Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır İskenderun Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır

Dörtyol İskenderun Trenle kaç km ? İskenderun Dörtyol Arası Tren mesafesi 37 km

Dörtyol – İskenderun tren ile kaç saat Sürer ? İskenderun – Dörtyol arası Tren yolu mesafesi 37 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 25 dakika sürmektedir, İskenderun-Dörtyol tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İskenderun – Dörtyol tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Dörtyol – İskenderun arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Dörtyol – İskenderun istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İskenderun – Dörtyol tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İskenderun ve Dörtyol dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Dörtyol – İskenderun treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Dörtyol – İskenderun Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İskenderun – Dörtyol tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Dörtyol – İskenderun tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Dörtyol – İskenderun arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Dörtyol – İskenderun Tren saatleri? Dörtyol İskenderun Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Dörtyol dan İlk tren 09:21 saatinde hareket etmektedir. İskenderun den ise ilk tren 07:15 saatinde hareket etmektedir.