Etiket arşivi: iskenderun mersin tren

Mersin ↔ iskenderun Tren Saatleri

İskenderun Mersin tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 04:52 saatinde güncellenmiştir. Mersin İskenderun tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Mersin İskenderun Bölgesel treni ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 210 km olup yaklaşık 3 saat 4 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺10,00 dir

İskenderun ↔ Mersin Tren Saatleri

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

İskenderun ↔ Mersin Tren fiyatları:

  • Mersin iskenderun tren fiyatı tam 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
İskenderun mersin tren yolu güzergahı

Mersin ↔ İskenderun trenle kaç saat Sürer ?

Mersin İskenderun Mersin Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir. İskenderun Mersin Arası Bölgesel Treni Çalışmaktadır İskenderun Mersin Trenle kaç km ? Mersin İskenderun Arası Tren mesafesi 210 km Mersin İskenderun Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İskenderun Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır Adresi; İskenderun Garı Çay Mahallesi, İskenderun/Hatay

Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır Adresi; Mersin Gar Yeni Mahallesi, Akdeniz/Mersin

Mersin İskenderun arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin İskenderun istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin İskenderun treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin İskenderun Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İskenderun Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin İskenderun tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin İskenderun arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin İskenderun arası en hızlı Rota: 2 sa. 18 dk. (196 km) kalkış: İskenderun varış: Akdeniz