Etiket arşivi: İslahiye Mersin Tren Saatleri

Mersin ↔ İslahiye Tren Saatleri

Islahiye Mersin arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 07:25 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 86 km olup yaklaşık 4 saat sürmektedir. İslahiye Mersin Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16 tl dir.

İslahiye Mersin TRen Saatleri

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40

Mersin ↔ Islahiye trenle kaç saat Sürer ?

Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Islahiye Mersin Trenle kaç km ? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Islahiye Tren istasyonu telefonu ? 0 342 862 10 79 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Islahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Mersin Islahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin Islahiye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Islahiye ve Mersin dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Islahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Mersin Islahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Islahiye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Islahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Islahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Islahiye Tren saatleri? Mersin Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.