Etiket arşivi: istanbul adapazarı yht

istanbul ↔ adapazarı (Pendik Adapazarı) tren saatleri

Pendik Adapazarı Arasında Ada ekspresi treni günde 5 sefer yaparak yolcuları istediği istasyona taşımaktadır. Adapazarı Pendik tren saatleri 02 Mayıs 2019 saat 14:21 de güncellenmiştir.

Ada ekspresi Bölgesel Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:43_06:53 13:13_14:38 17:38
Pendik↓
08:05_10:15 15:20_18:30 19:50
Mpaşa↓05:50_07:02 13:13_15:00 17:50Gebze↓08:22_10:32 15:37_18:47 20:13
Arifiye↓05:59 07:09 13:29 14:54 17:54Hereke↓08:36 10:46 15:56 19:01 20:27
Sapanca↓06:06 07:16 13:36 15:01 18:01Yarımca↓08:43 10:53 16:03 19:08 20:34
Büyük Derbent↓06:17 07:27 13:47 15:12 18:12Derince↓08:51 11:01 16:11 19:16 20:42
Köseköy↓06:27 07:37 13:57 15:22 18:22İzmit↓08:57 11:07 16:17 19:22 20:48
İzmit↓06:39 07:49 14:09 15:34 18:33Köseköy↓09:03 11:13 16:23 19:28 20:54
Derince↓06:45 07:55 14:15 15:40 18:39Büyük Derbent↓09:16 11:26 16:36 19:41 21:07
Yarımca↓06:53 08:03 14:23 15:48 18:47Sapanca↓09:30 11:40 16:50 19:55 21:21
Hereke↓07:01 08:11 14:31 15:58 18:55Arifiye↓09:38 11:47 16:57 20:02 21:28
Gebze↓07:14 08:24 14:44 16:13 19:09Mpaşa↓09:48 11:57 17:07 20:12 21:38
Pendik Varış07:37 08:40 15:00 16:36 19:33Ada pazarı Varış09:54 12:03 17:13 20:18 21:44

Pendik Adapazarı Ada Ekspresi  bilet fiyatları:

  • Ada Ekspresi  TAM 17 TL
  • Ada Ekspresi Genç 13,5 TL
  • Ada Ekspresi 60-64 Yaş 13,5 TL
  • Ada Ekspresi 65 Yaş Üstü 8,5 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk 8,5 TL
  • Ada Ekspresi Öğretmen, TSK, Personel 13,5 TL
Pendik Tren istasyonu

istanbul Adapazarı yht trenleri istanbul Adapazarı Hattında hergün çalışır

Adapazarı Tren istasyonu

istanbul Adapazarı Hızlı tren garı çalışma saatleri : İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul Adapazarı Hızlı tren istasyonu telefon numarası : İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul Adapazarı hızlı trenle kaç km ? istanbul adapazarı Arası Trenle 140K m dir

istanbul Adapazarı hızlı trenle kaç saat ? istanbul adapazarı Hızlı Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 1 Saat 10 dk dır

mithatpaşa tren istasyonu

Pendik Arifiye hızlı tren Yolculuğunuz bittiğinde Arifiye den Adapazarına gitmek için ücretsiz olarak Adaray ı kullanabilirsiniz. Adaray her Hızlı tren varışından 5 dakika sonra Arifiye Garından Hareket etmektedir.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri : Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu ? Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

Adapazarı Pendik trenle kaç saat sürer ? Adapazarı istanbul Ada Ekspresi Treni 01:12 Saat Sürer

Adapazarı Pendik trenle kaç km ? adapazarı istanbul Arası Tren Yolu Mesafesi 140 km dir

Adapazarı Pendik son tren : Adapazarı Pendik tren son seferi hergün saat 17:30 da Mithatpaşa tren Garından hareket eder