Etiket arşivi: istanbul adapazarı yht

İstanbul ↔ Adapazarı tren saatleri

Pendik Adapazarı Arasında Ada ekspresi treni günde 4 sefer yaparak yolcuları istediği istasyona taşımaktadır. Adapazarı Pendik tren saatleri 2019 yaz dönemi tarifesine göre saat 13:27 de güncellenmiştir.

Ada ekspresi Bölgesel Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

İstanbul ↔ Arifiye Tren Saatleri

Halkalı KalkışBakırköy KalkışS Çeşme KalkışBostancı KalkışPendik Kalkış
06:0006:1506:4706:5607:18
06:4507:0007:3207:4308:06
08:3008:4509:1709:2609:47
XX12:4512:5413:15
**13:3013:3914:04
**17:1517:2417:49
**17:5018:0018:21
**18:5018:5919:21
22:0022:1422:4322:5323:36
Arifiye KalkışVarış
03:46 08:51 10:01 10:48 12:31 15:26 16:11 19:51 21:32 21:53Pendik
03:46 08:51 10:01 10:48 12:31 15:26 16:11 19:51 21:32 21:53Bostancı
03:46 08:51 10:01 10:48 12:31 15:26 16:11 19:51 21:32 21:53S Çeşme
03:46 19:51 21:32Bakırköy
03:46 19:51 21:32Halkalı

Pendik Adapazarı Ada Ekspresi  bilet fiyatları:

  • Ada Ekspresi  TAM 17 TL
  • Ada Ekspresi Genç 13,5 TL
  • Ada Ekspresi 60-64 Yaş 13,5 TL
  • Ada Ekspresi 65 Yaş Üstü 8,5 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk 8,5 TL
  • Ada Ekspresi Öğretmen, TSK, Personel 13,5 TL
Pendik Tren istasyonu

istanbul Adapazarı yht trenleri istanbul Adapazarı Hattında hergün çalışır

Adapazarı Tren istasyonu

istanbul Adapazarı Hızlı tren garı çalışma saatleri : İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul Adapazarı Hızlı tren istasyonu telefon numarası : İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul Adapazarı hızlı trenle kaç km ? istanbul adapazarı Arası Trenle 140K m dir

istanbul Adapazarı hızlı trenle kaç saat ? istanbul adapazarı Hızlı Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 1 Saat 10 dk dır

mithatpaşa tren istasyonu

Pendik Arifiye hızlı tren Yolculuğunuz bittiğinde Arifiye den Adapazarına gitmek için ücretsiz olarak Adaray ı kullanabilirsiniz. Adaray her Hızlı tren varışından 5 dakika sonra Arifiye Garından Hareket etmektedir.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri : Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu ? Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

Adapazarı Pendik trenle kaç saat sürer ? Adapazarı istanbul Ada Ekspresi Treni 01:12 Saat Sürer

Adapazarı Pendik trenle kaç km ? adapazarı istanbul Arası Tren Yolu Mesafesi 140 km dir

Adapazarı Pendik son tren : Adapazarı Pendik tren son seferi hergün saat 17:30 da Mithatpaşa tren Garından hareket eder