Etiket arşivi: istanbul izmit tren seferleri

İstanbul ↔ İzmit tren saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

İstanbul İzmit Arası Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

İki Şehir Garı arasında TCDD ye ait Ada Ekspresi treni ile karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuklar 75 km olup ortalama 1 saat sürmektedir. Ada Ekspresi İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 9TL den başlamaktadır.

İzmit ↔ İstanbul hızlı tren saatleri

Kalkış GarıTren Kalkış Saatleri
Kocaeli Kalkış Saatleri>>>>
İzmit>10:11 11:31 13:11 15:11 19:12 20:11 21:01
Gebze>10:45, 12:04, 13:44, 15:45, 19:45, 20:44, 21:34
İstanbul Kalkış Saatleri↓>>>
SöğtlüÇ> 08:02 09:02 10:00 12:20 16:00 17:32 18:17
Bostancı>08:13 09:13 10:12 12:33 16:13 17:43 18:28
Pendik>08:33,09:32,10:33,13:01,16:35_18:02_18:47
İzmit istanbul Hızlı Tren Saatleri nisan 2021
yht saatleri 30-04-2021 tarihinde güncellenmiştir.

İki Şehir Garı arasında TCDD ye ait YHT treni ile karşılıklı 7sefer yapılmaktadır. Bu yolculuklar 75 km olup ortalama 1 saat sürmektedir. Hızlı Tren İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 19TL den başlamaktadır.

Yönüne Hızlı Trenler

İzmit İstanbul Hızlı Tren Yolu Güzergahı

istanbul Pendik izmit Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 10 TL
  • YHT Tam Bilet: 19 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

izmit tren istasyonu

istanbul Pendik tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul izmit trenle kaç saat? 

istanbul Pendik izmit Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 50 dk dır. izmit istanbul Arası tren mesafesi 92Km dir

izmit tren garı çalışma saatleri izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefonu 0 312 270 21 69 dır.