Etiket arşivi: istanbul izmit yht

istanbul ↔ izmit tren saatleri

İstanbul İzmit hızlı tren saatleri, TCDD 2019 Yaz dönemi tarifesine göre 13:13 saatinde güncellenmiştir. İzmit İstanbul YHT seferleri, iki şehir arası günlük TCDD ye ait trenlerle karşılıklı 17 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 266 km olup ortalama 1 saat 50 dk sürmektedir. YHT İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 22₺ dir

İzmit İstanbul arası YHT nin yanısıra Geceleri yataklı Ankara ekspresi de 7 temmuzdan itibaren hizmet vermektedir.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:00_17:55
Pendik↓
08:15_12:25 17:30_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:07 18:03Gebze↓08:33_12:43 17:55_21:08
Arifiye↓06:11 09:16 15:16 18:15Hereke↓08:48 12:58 18:10 21:23
Sapanca↓06:18 09:23 15:23 18:22Yarımca↓08:55 13:05 18:17 21:30
İzmit↓06:40 09:45 15:45 18:45 Derince↓09:03 13:13 18:25 21:38
Derince↓06:46 08:51 15:51 18:51İzmit↓09:10 13:20 18:32 21:45
Yarımca↓06:54 09:59 15:59 18:59Sapanca↓09:31 13:41 18:53 22:06
Hereke↓07:01 10:06 16:06 19:06Arifiye↓09:38 13:47 19:00 22:13
Gebze↓07:15 10:20 16:20 19:20Mpaşa↓09:48 13:58 29:10 22:13
PendikVarışAda pazarıVarış

İstanbul → İzmit Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Halkalı
Kalkış
Bakırköy
Kalkış
S Çeşme
Kalkış
Bostancı
Kalkış
Pendik
Kalkış
06:0006:1506:4706:5607:18
06:2506:4007:1207:2107:43
11:5512:1008:3008:3909:01
**10:4010:4911:14
**12:2012:3412:56
**12:4212:5113:13
**13:3513:4414:05
**16:0016:0916:31
**17:0017:1017:38
**17:5017:5918:21
**18:5018:5919:21
**19:1519:2519:46
22:0022:2422:4322:5323:36

İzmit → İstanbul hızlı tren saatleri

İzmit KalkışVarış
04:16 09:13 10:23 11:14 13:23 14:28 15:24 16:38 17:03 19:14 20:58 21:52 22:15Pendik
04:16 09:13 10:23 11:14 13:23 14:28 15:24 16:38 17:03 19:14 20:58 21:52 22:15Bostancı
04:16 09:13 10:23 11:14 13:23 14:28 15:24 16:38 17:03 19:14 20:58 21:52 22:15S Çeşme
04:16 09:13 19:14 21.52Bakırköy
04:16 09:13 19:14 21:52Halkalı
İzmit İstanbul Hızlı Tren Yolu Güzergahı

istanbul Pendik izmit Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 10 TL
  • YHT Tam Bilet: 15 TL
  • Hızlı Tren öğrenci bileti: 12 TL
  • YHT 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • Hızlı Tren Memur Bileti: 12 TL
  • Hızlı Tren 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • YHT Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL
izmit tren istasyonu

istanbul Pendik izmit tren garı çalışma saatleri : İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. istanbul Pendik izmit tren istasyonu telefon numarası :  İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul Pendik izmit son tren : istanbul Pendik izmit tren son seferi hergün saat 19 35 istanbul Tren Garından hareket eder istanbul Pendik izmit trenle kaç km ? istanbul Pendik izmit Arası Trenle Km 92 dir

istanbul Pendik izmit trenle kaç saat ?  istanbul Pendik izmit Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 50 dk dır izmit istanbul ilk tren : izmit istanbul ilk tren seferi Her gün saat 09:26 da  izmit Tren Garından hareket eder

izmit istanbul son tren : izmit istanbul son tren seferi Her gün saat 22 :36 da  izmit Tren Garından hareket eder izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır. izmit istanbul trenle kaç km ? izmit istanbul Arası tren mesafesi 92Km dir

izmit istanbul trenle kaç saat ? izmit istanbul Arası trenle 49 dk sürer