Etiket arşivi: istanbul izmit yht

istanbul ↔ izmit tren saatleri

İzmit İstanbul tren saatleri aşağıdaki tablodadır. İstanbul İzmit Tren Saatleri (02 Mayıs 2019 15:24) saatinde güncellenmiştir. Tren bilet fiyatı 11 Tl olup yolculuk süresi yaklaşık 45 dk dır

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:43_06:53 13:13_14:38 17:38
Pendik↓
08:05_10:15 15:20_18:30 19:50
Mpaşa↓05:50_07:02 13:13_15:00 17:50Gebze↓08:22_10:32 15:37_18:47 20:13
Arifiye↓05:59 07:09 13:29 14:54 17:54Hereke↓08:36 10:46 15:56 19:01 20:27
Sapanca↓06:06 07:16 13:36 15:01 18:01Yarımca↓08:43 10:53 16:03 19:08 20:34
Büyük Derbent↓06:17 07:27 13:47 15:12 18:12Derince↓08:51 11:01 16:11 19:16 20:42
Köseköy↓06:27 07:37 13:57 15:22 18:22İzmit↓08:57 11:07 16:17 19:22 20:48
İzmit↓06:39 07:49 14:09 15:34 18:33Köseköy↓09:03 11:13 16:23 19:28 20:54
Derince↓06:45 07:55 14:15 15:40 18:39Büyük Derbent↓09:16 11:26 16:36 19:41 21:07
Yarımca↓06:53 08:03 14:23 15:48 18:47Sapanca↓09:30 11:40 16:50 19:55 21:21
Hereke↓07:01 08:11 14:31 15:58 18:55Arifiye↓09:38 11:47 16:57 20:02 21:28
Gebze↓07:14 08:24 14:44 16:13 19:09Mpaşa↓09:48 11:57 17:07 20:12 21:38
Pendik Varış07:37 08:40 15:00 16:36 19:33Ada pazarı Varış09:54 12:03 17:13 20:18 21:44

İstanbul İzmit Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Halkalı KalkışBakırköy KalkışS Çeşme KalkışBostancı KalkışPendik Kalkış
06:1506:3007:0207:1107:33
06:3506:5007:2207:3107:53
12:3012:4508:5008:5909:21
**10:2010:3311:01
**10:4010:5511:17
**12:5513:0413:26
**13:1713:2613:48
**14:0014:0914:36
**15:4015:4916:11
**18:1518:3119:06
**19:1019:1919:41
**20:0020:1020:32

İzmit İstanbul hızlı tren saatleri

İzmit KalkışVarış
09:34 10:53 11:41 13:44 16:05 17:08 17:56 19:50 21:14 22:38 22:51 Pendik
09:34 10:53 11:41 13:44 16:05 17:08 17:56 19:50 21:14 22:38 22:51 Bostancı
09:34 10:53 11:41 13:44 16:05 17:08 17:56 19:50 21:14 22:38 22:51 S Çeşme
09:34 19:50 22:38Bakırköy
09:34 19:50 22:38Halkalı
İzmit İstanbul Hızlı Tren Yolu Güzergahı

istanbul Pendik izmit Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 10 TL
  • YHT Tam Bilet: 15 TL
  • Hızlı Tren öğrenci bileti: 12 TL
  • YHT 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • Hızlı Tren Memur Bileti: 12 TL
  • Hızlı Tren 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • YHT Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL
izmit tren istasyonu

istanbul Pendik izmit tren garı çalışma saatleri : İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. istanbul Pendik izmit tren istasyonu telefon numarası :  İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul Pendik izmit son tren : istanbul Pendik izmit tren son seferi hergün saat 19 35 istanbul Tren Garından hareket eder istanbul Pendik izmit trenle kaç km ? istanbul Pendik izmit Arası Trenle Km 92 dir

istanbul Pendik izmit trenle kaç saat ?  istanbul Pendik izmit Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 50 dk dır izmit istanbul ilk tren : izmit istanbul ilk tren seferi Her gün saat 09:26 da  izmit Tren Garından hareket eder

izmit istanbul son tren : izmit istanbul son tren seferi Her gün saat 22 :36 da  izmit Tren Garından hareket eder izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır. izmit istanbul trenle kaç km ? izmit istanbul Arası tren mesafesi 92Km dir

izmit istanbul trenle kaç saat ? izmit istanbul Arası trenle 49 dk sürer