Etiket arşivi: istanbul Sincan tren seferleri

İstanbul ↔ Sincan tren SAATLER

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

istanbul Sincan Tren Seferleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
Ank Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan

Tcdd Sincan İstanbul Arasında hizmet veren Ankara ekspresi ile yapılan yolculuklar ortalama 8 saat sürmekte olup tren saatleri aşağıdadır. Bu ekspres Halkalı Bakırköy Söğütlü çeşme bostancı ve Pendik istasyonlarında durmaktadır.

Sincan İstanbul Tren Yolu Güzergahı

İstanbul sincan Tren Fiyatları

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 84 TL
  • Yataklı Vagon
  • öğrenci bileti: 54 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 54 TL
  • Memur Bileti: 54 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 35 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 35 TL
Pendik Tren Garı

istanbul pendik tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul tren garı telefonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

istanbul Sincan trenle kaç saat? iki istasyon arası Trenle Km 541 olduğundan, Seyehat süresi 3s52dk sürmektedir.

Sincan tren garı çalışma saatleri İstasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan tren istasyonu