Etiket arşivi: istanbul Sincan tren seferleri

istanbul ↔ sincan tren saatleri

Tcdd Sincan İstanbul Arasında hizmet veren ekspres trenlerin 2020 bahar dönemi yolcu tarifesine göre Ankara ekspresi ile yapılan yolculuklar ortalama 8 saat sürmekte olup tren saatleri aşağıdadır. Bu ekspres Haklalı Bakırköy Söğütlü çeşme bostancı ve Pendik istasyonlarında durmaktadır.

istanbul Sincan Tren Seferleri

ankara
kalkış
HAREKET SAATİistanbul
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺
Sincan İstanbul Tren Yolu Güzergahı

İstanbul sincan Tren Fiyatları

  • Sincan istanbul Tren bilet fiyatları:
  • Tam Bilet: 84 TL
  • öğrenci bileti: 54 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 54 TL
  • Memur Bileti: 54 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 35 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 35 TL

Ayrıca istanbul Sincan tren fiyatları ve Sincan istanbul bileti olarak tablolarda  gösterilmektedir.

Pendik Tren Garı

Sincan istanbul Tren fiyatları: Aşağıda Sincan istanbul tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

istanbul Sincan treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz istanbul Sincan yht trenleri istanbul Sincan Hattında hergün çalışır

istanbul Sincan tren garı çalışma saatleri : İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul sincan tren garı telefonu ? İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul Sincan trenle kaç km ? istanbul Sincan Arası Trenle Km 541 dir

Sincan Lale YHT İstasyunu

istanbul Sincan trenle kaç saat ? istanbul Sincan Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 3 Saat 52 dk dır

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan istanbul trenle kaç saat sürer ? Sincan istanbul Treni 03:47 Saat Sürer

Sincan istanbul trenle kaç km ? Sincan istanbul Arası Tren Yolu Mesafesi 541 km dir

Sincan istanbul son tren : Sincan istanbul tren son seferi hergün saat 19:48 de Sincan Tren Garından hareket eder

Sincan tren istasyonu