Etiket arşivi: İzmir Aydın Tren seferleri

Aydın ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir Basmane den ilk tren 07:10 saatinde, Aydın gardan ilk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ve 1 Express tren ile günlük 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 113 km olup yaklaşık 2 saat 30 dk sürmektedir. Göller Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15,00 ₺

İzmir-Aydın Tren saatleri Tablosu

Basmane
Tren Kalkış

Saatleri
Aydın
Tren Kalkış

Saatleri
07:10 08:55 10:30 12:34
14:30 15:10_16:35_18:20_23:00
04:05 06:34 08:23 10:49 12:35 14:42_17:14_18:34_20:15

İzmir Aydın Arası hangi trenler Çalışır?

Aydın İzmir Aydın Arası Basmane Denizli, Basmane Nazilli Bölgesel ve Göller Ekspresi treni karşılıklı hergün 8 sefer düzenler

İzmir ↔ Aydın Tren TCDD bilet fiyatlar:

  • Aydın İzmir Bölgesel Tren Ücretlerini Gişelerden ve 444 8233 den Öğrenilebilir
  • Göller Ekspresi Tam bilet 15 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

İZMİR – AYDIN GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Aydın İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü İzmir Basmane veya Aydın istasyon gişesinden, Göller Ekspresi ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın – İzmir Çalışan Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. İzmir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın – İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın-İzmir trenle kaç saat Sürer?

Aydın İzmir Aydın Arası Trenle Yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Trenler Bölgesel olduğu için kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. İzmir Aydın Trenle kaç km ? İki şehir Arası Tren mesafesi 132 km

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri

İzmir tren istasyonu mesai saatleri gün ici 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Basmane Tren istasyonu telefonu?

Basmane telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri:

Aydın tren garı hergün 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

İzmir Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Aydın istasyonlarından geçen tüm bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Yataklı vagon veya kompartıman yoktur.

İzmir Aydın treninde yemekli vagon bulunur mu?

İzmir Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bu trenlerde yemek vagonu dahi yoktur.

Aydın İzmir Diğer Rota: 1 sa. 36 dk. (113 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Basmane Gar

Denizli Basmane bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

izmir AYDIN BOLGESEL Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33