Etiket arşivi: İzmir Balıkesir Tren

Karesi Ekspresi Tren Saatleri

Karesi Ekspresi Tren saatleri

Balıkesir KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Balıkesir ↓05:30İzmir ↓17:15
Soma07:02Çiğli17:43
Akhisar07:47Menemen18:00
Manisa08:50Manisa18:38
Menemen09:39Akhisar19:31
Çiğli09:56Soma20:16
İzmir Varış10:24Balıkesir Varış21:43

Karesi Ekspresinde Yataklı ve Yemekli Vagonlar Bulunmaktadır

Balıkesir İzmir Karesi Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 16 TL, Genç; 13 TL Yaşlı; 8 TL 

Balıkesir Karesi Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 4,5 Buçuk Saat sürer

Balıkesir ↔ İzmir Tren Saatleri fiyatı

Balıkesir İzmir tren saatleri 2019 Yaz mevsimi tren seferlerine göre saat 08:29 da güncellenmiştir. İzmir Balıkesir tren seferleri yaklaşık 4 saat 30 dk sürmektedir. İki istasyon arası Yaz döneminde karşılıklı TCDD ye ait 5 Bölgesel tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 18,50 ₺ dir.

İzmir ↔ Balıkesir Tren Saatleri

Basmane
Tren H
Saatleri
FiyatıBalıkesir
Tren H
Saatleri
Fiyat
06:40₺ 18,5005:05₺ 20,50
08:30₺ 20,5005:30₺ 18,50
14:00₺ 20,5009:32₺ 20,50
17:15₺ 18,5014:00₺ 18,50
18:05₺ 20,5017:56₺ 20,50

İzmir Balıkesir Arası hangi Trenler çalışır?

izmir – Balıkesir – izmir Arası, Ege 6 Eylül Ekspresi, 17 eylül Karesi Ekspresi ve İzmir Mavi Treni Çalışmaktadır. Balıkesir ↔ izmir Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları yukarıda verilmiştir.

İzmir Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – İzmir Tren fiyatları :

  • Karesi Ekspresi Pulman Tam: 18 TL
  • Ege ekspresi pulman tam 18 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 20 TL
  • İzmir Mavi Pulman Tam 20 TL
  • İzmir Mavi Yataklı 124 TL

Balıkesir ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Balıkesir İzmir Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 4,5  Saat sürmektedir. İzmir Balıkesir Trenle kaç km ? Balıkesir İzmir Arası Tren mesafesi 241 km

İzmir Basmane Tren istasyonu İletişim bilgileri nelerdir?

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

Balıkesir gar telefon numarası kaçtır?

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri : 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır. Balıkesir Tren istasyonu telefonu ? 0 266 241 0 300 dır

Balıkesir tren istasyonu

6 Eylül

İzmir
Kalkış↓
SaatiBandırma
Kalkış↓
Saati
Basmane08:30Bandırma07:35
çiğli08:58Balıkesir09:32
Menemen09:17Soma11:01
Manisa09:55Akhisar11:49
Akhisar10:47Manisa12:46
Soma11:31Menemen13:27
Balıkesir12:59Çiğli13:44
Bandırma Varış14:53İzmir Varış14:12

17 Eylül

İzmir KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
İzmir↓14:00Bandırma16:00
Çiğli↓14:30Balıkesir17:56
Menemen↓14:48Soma19:29
Manisa15:26Akhisar20:21
Akhisar16:21Manisa21:17
Soma17:05Menemen21:54
Balıkesir18:42Çiğli22:11
Bandırma Varış20:38İzmir Varış22:39

Balıkesir İzmir Karesi Eksperis

Balıkesir KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Balıkesir ↓05:30İzmir ↓17:15
Soma07:02Çiğli17:43
Akhisar07:47Menemen18:00
Manisa08:50Manisa18:38
Menemen09:39Akhisar19:31
Çiğli09:56Soma20:16
İzmir Varış10:24Balıkesir Varış21:43

Balıkesir İzmir Mavi Tren Saatleri

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

İzmir Balıkesir Arası Ege Ekspresi

İzmir KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
İzmir↓06.40Balıkesir↓14.00
Çiğli07.08Soma15.30
Menemen07.26Akhisar16.20
Manisa08.07Manisa17.30
Akhisar09:10Menemen18.17
Soma09:58Çiğli18.34
Balıkesir Varış11.29İzmir Varış19.02