Etiket arşivi: İzmir Balıkesir Tren

Balıkesir ↔ İzmir Tren Saatleri fiyatı

Balıkesir İzmir tren saatleri 2019 Yaz mevsimi tren seferlerine göre saat 21:18 de güncellenmiştir. İzmir Balıkesir tren seferleri yaklaşık 4 saat 30 dk sürmektedir. İki istasyon arası Yaz döneminde karşılıklı TCDD ye ait 5 Bölgesel tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 18,50 ₺ dir.

İzmir ↔ Balıkesir Tren Saatleri

Basmane
Kalkış
TRen
Adı
FiyatıSüre
06:40Ege₺ 18,504s:49dk
08:306Eyl₺ 20,504s:26dk
14:0017Eyl₺ 20,504s:38dk
17:15Karesi₺ 18,504s:28dk
18:05İzmavi₺ 20,504s:25dk
Balıkesir
Kalkış
TRen
Adı
FiyatıSüre
05:05İzmavi₺ 20,504s:31dk
05:30Karesi₺ 18,504s:54dk
09:326Eyl₺ 20,504s:40dk
14:00Ege₺ 18,505s:2dk
17:5617Eyl₺ 20,504s:43dk

izmir – Balıkesir – izmir Arası Sadece Ege 6 Eylül Ekspresi, 17 eylül Karesi Ekspresi ve İzmir Mavi Treni Çalışmaktadır. Balıkesir ↔ izmir Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

İzmir Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – İzmir Tren fiyatları :

  • Karesi Ekspresi Pulman Tam: 16 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 19 TL
  • İzmir Mavi Pulman Tam 19 TL
  • İzmir Mavi Yataklı Tek 109 TL Çift Kişi 79 TL

Balıkesir ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Balıkesir İzmir Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 4,5  Saat sürmektedir.

Balıkesir İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

izmir alsancak tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri : 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu ? 0 266 241 0 300 dır

İzmir Balıkesir Trenle kaç km ? Balıkesir İzmir Arası Tren mesafesi 241 km

Balıkesir tren istasyonu

6 Eylül

İzmir Kalkış↓SaatiBandırma Kalkış↓Saati
Basmane08:30Bandırma07:35
çiğli08:58Balıkesir09:32
Menemen09:17Soma11:01
Manisa09:55Akhisar11:49
Akhisar10:47Manisa12:46
Soma11:31Menemen13:27
Balıkesir12:59Çiğli13:44
Bandırma Varış14:53İzmir Varış14:12

17 Eylül

İzmir KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
İzmir↓14:00Bandırma16:00
Çiğli↓14:30Balıkesir17:56
Menemen↓14:48Soma19:29
Manisa15:26Akhisar20:21
Akhisar16:21Manisa21:17
Soma17:05Menemen21:54
Balıkesir18:42Çiğli22:11
Bandırma Varış20:38İzmir Varış22:39

Balıkesir İzmir Karesi Eksperis

Balıkesir KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Balıkesir ↓05:30İzmir ↓17:15
Soma07:02Çiğli17:43
Akhisar07:47Menemen18:00
Manisa08:50Manisa18:38
Menemen09:39Akhisar19:31
Çiğli09:56Soma20:16
İzmir Varış10:24Balıkesir Varış21:43

Balıkesir İzmir Mavi Tren Saatleri

İzmir KalkışSaatiAnkara KalkışSaati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

İzmir Balıkesir Arası Ege Ekspresi

İzmir KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
İzmir↓06.40Balıkesir↓14.00
Çiğli07.08Soma15.30
Menemen07.26Akhisar16.20
Manisa08.07Manisa17.30
Akhisar09:10Menemen18.17
Soma09:58
Çiğli18.34
Balıkesir Varış11.29İzmir Varış19.02

Karesi Ekspresi Tren Saatleri

Karesi Ekspresi Tren saatleri

Balıkesir KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Balıkesir ↓05:30İzmir ↓17:15
Soma07:02Çiğli17:43
Akhisar07:47Menemen18:00
Manisa08:50Manisa18:38
Menemen09:39Akhisar19:31
Çiğli09:56Soma20:16
İzmir Varış10:24Balıkesir Varış21:43

Karesi Ekspresinde Yataklı ve Yemekli Vagonlar Bulunmaktadır

Balıkesir İzmir Karesi Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 16 TL, Genç; 13 TL Yaşlı; 8 TL 

Balıkesir Karesi Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 4,5 Buçuk Saat sürer