Etiket arşivi: İzmir Eskişehir Tren Saatleri

izmir ↔ Eskişehir Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Basmane istasyonundan gün içinde tek tren 18:00 de hareket etmektedir. Eskişehir istasyondan ise 23:18 saatinde kalkış yapmaktadır.

Eskişehir İzmir tren seferleri iki şehir arası günlük TCDD ye ait İzmir mavi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 571 km olup ortalama 11 saat 20dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 39₺ TL

Eskişehir – İzmir Tren Saatleri

izmir Eskişehir izmir Arası İzm Mavi Treni ile Hergün karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenir. 

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

İzmir – Eskişehir tren kaç saat Sürer ?

Eskişehir – İzmir arası Tren yolu mesafesi 571 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 34 dk sürmektedir, İzmir Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir ↔ izmir Tren fiyatları:

  • İzmir Eskişehir Mavi Trenlerin Fiyatları Pulman Tam 39 TL
  • İzmir Eskişehir Treni Örtülü Kuşetli TL
  • Eskişehir İzmir Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL

İZMİR – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir İzmir Tcdd İzmir Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Eskişehir İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir tren garı

Eskişehir İzmir Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Eskişehir İzmir Tren trenleri İzmir Eskişehir Hattında hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır

Eskişehir Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 0 222 225 80 80/336 İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38

Eskişehir – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Eskişehir – İZMİR- Eskişehir Arası Sadece Tcdd ye ait İzmir Mavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Eskişehir İzmir son tren : Eskişehir İzmir Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder İzmir Eskişehir son tren : İzmir Eskişehir Tren son seferi hergün saat 19:15 de İzmir Tren Garından hareket eder

İzmir Basmane tren garı

Eskişehir İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve İzmir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi İzmir Mavi trenleri ile seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Eskişehir ve İzmir den Geçen İzmir Mavi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Eskişehir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir İzmir Tcdd İzmir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.