Etiket arşivi: İzmir Eskişehir Tren Saatleri

izmir – Eskişehir Tren Saatleri

Tren AdıEskişehir Kalkışİzmir Kalkış
Ege08.3006.45
İzmavi23.5018.55
Eskişehir izmir tren saatleri Ekim 2021

Eskişehir – İzmir Tren Seferleri

İki şehir arası günlük TCDD’ye ait Mavi Tren ve Ege Ekspresi ile 2 sefer yapılmaktadır. Trenlerde pulman, kuşetli, yemekli ve yataklı vagon seçenekleri bulunmaktadır.

Eskişehir İzmir treni saat kaçta?

Tcdd Basmane istasyonundan gün içinde Ege Ekspresi 06:45 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir istasyondan ise 08:50 saatinde kalkış yapmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir.

Eskişehir İzmir Tren fiyatları

  • Mavi Tren Pulman Tam bilet:54 TL
  • Ege Ekspresi Pulman Tam bilet:53 TL
  • Eskişehir İzmir Yataklı Çift Kişi 211 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir – Eskişehir tren kaç saat Sürer?

Eskişehir – İzmir arası Tren yolu mesafesi 571 km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 30 dakika sürmektedir.

Eskişehir İzmir Tren Güzergahı

İzmir Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır.

Eskişehir – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel Kasım 2021