Etiket arşivi: İzmir Konya Tren Seferleri

Konya ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir Konya tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Konya İzmir Tren seferlerini sade Konya Mavi Treni sağlamaktadır Tren bilet fiyatı 44 TL olup yolculuk süresi 12 saat dır

İzmir ↔ Konya Tren Saatleri

Konya İzmir arasında 2019 yılından itibaren Konya Mavi Treni her gün Çalışır.

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

İzmir ↔ Konya Tren fiyatları :

  • Konya Mavi Treni  Pulman 44 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 46 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 122 TL Çift Kişi 178TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 22 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 35 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Konya İzmir Tren Yolu Güzergahı

Bu Trende Pulman, yemekli, Kuşetli, Yataklı Vagonlar bulunmaktadır

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri arası çalışmaktadır Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 – 80 Konya Tren garı Adresi; Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd., Meram/Konya

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Konya İzmir Trenle kaç saat ? İzmir Konya Arası Trenle 12 saat sürer Konya İzmir Trenle kaç km ? İzmir Konya Arası Tren mesafesi 694 Km dir

İzmir Basmane tren garı

Konya İzmir son tren : Konya İzmir Tren son seferi hergün saat 19:30 da Konya Tren Garından hareket eder İzmir Konya son tren : İzmir Konya Tren son seferi hergün saat 21 :05 de İzmir Tren Garından hareket eder

Konya Tren istasyonu

Konya İzmir Arası en hızlı rota 7 sa. 14 dk. (564 km) kalkış: Basmane Garı varış: Konya Tren Garı

Konya Mavi Treni Saatleri

Konya Mavi tren saatleri

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Konya Mavi Treni Konya İzmir Konya Arasında Hergün Çalışır. Konya Mavi Tren Hareket Saatleri Aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Konya Mavi Treni Konya izmir Tren Saatleri ve Durakları