Etiket arşivi: İzmir Konya Tren Seferleri

Konya ↔ İzmir Tren Saatleri

2020 Bahar dönemi tren saatleri uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Konya Mavi treni ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 694 km olup yaklaşık 12 saat 0 dk sürmektedir. Konya Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺44,00 TCDD yataklı vagon bilet fiyatı çift kişi 191₺

Konya ↔ İzmir Tren Saatleri

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya İzmir Tren saatleri?

Konya İzmir Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya dan İlk tren 19:15 saatinde hareket etmektedir. İzmir ise ilk tren 20:15 saatinde hareket etmektedir.

Konya – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Konya – İZMİR- Konya Arası Sadece Tcdd ye ait Konya Mavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

İzmir ↔ Konya Tren fiyatları :

  • Konya Mavi Treni  Pulman 44 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 46 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 122 TL Çift Kişi 178TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 22 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 35 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Konya İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Konya mavi Anahat Ekspres trenidir. Konya veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya İzmir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Konya İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya İzmir Tren Yolu Güzergahı

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri arası çalışmaktadır Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 – 80 Konya Tren garı Adresi; Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd., Meram/Konya

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Konya İzmir Trenle kaç saat ?

Konya – İzmir arası Tren yolu mesafesi 694 Km olduğundan Konya mavi ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat sürmektedir, İzmir Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Konya İzmir son tren : Konya İzmir Tren son seferi hergün saat 19:30 da Konya Tren Garından hareket eder İzmir Konya son tren : İzmir Konya Tren son seferi hergün saat 21 :05 de İzmir Tren Garından hareket eder

Konya İzmir Arası en hızlı rota 7 sa. 14 dk. (564 km) kalkış: Basmane Garı varış: Konya Tren Garı

Konya İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve İzmir den geçen Konya mavi Treni TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Konya ve İzmir den Geçen Konya mavi Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Konya treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya İzmir Konya mavi Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya Mavi Treni Saatleri

Konya Mavi Treni Güzergâhı

Konya Mavi Treni her gun Konya-İzmir Konya arasinda seyahat etme imkâni sunmaktadir. Konya Mavi Treni Konya, Afyonkarahisar Usak, Manisa ve İzmir guzergahini takip etmekte, bu seferini ortalama 12 saatte tamamlamaktadir.

Konya Mavi Tren Saatler

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya Mavi Treni Konya ile İzmir (Basmane) arasinda hizmet vermektedir. Konya- İzmir arasinda her gün sefer yapmakta olan trenin yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Konya Mavi Treni yatakli vagonlarinin her kabininde iki yatak, lavabo, buzdolabi, elektrik prizi ve klimaya sahiptir. Yatakli vagonda bir odada iki kisi kalinabilmektedir. Odanin tek kisilik veya çift kisilik olma durumuna göre fiyat eklemesi yapilmaktadir.

Pulman vagon ile seyahat etmek isteyen yolcular ise 60 koltugun yer aldigi 2+1 koltuk düzeninde olan koltuklari tercih edebilirler. Yolcularin konforunun ve güvenliginin düsünüldügü bu koltuklar geriye yatirilabilen, ergonomik tasarimli ve araliklari genis koltuklardir. Koltuklarin arkalarinda katlanabilir masalar yer aliyor. Pulman koltuklarin üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular esyalarini yerlestirebiliyorlar. Trende yer alan bazi koltuklarin yan kisimlarinda elektrik prizi yer almaktadir. Vagonun iki tarafinda da tuvalet bulunmaktadir.

Konya Mavi Treni ayni zamanda yemek vagonuna sahip ana hat trenlerinden biridir. Menü içerisinde kahvalti, çorba, sicak yiyecekler (köfte vb.), soguk sandviçler ve sicak veya soguk içecekler yer almaktadir.