Etiket arşivi: İzmir Konya Tren Seferleri

Konya ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir Konya tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 06:55 saatinde güncellenmiştir. Konya İzmir tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Konya Mavi treni ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 694 km olup yaklaşık 12 saat 0 dk sürmektedir. Konya Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺44,00 TCDD yataklı vagon bilet fiyatı çift kişi 191₺

Konya ↔ İzmir Tren Saatleri

Konya
Kalkış
Saatiİzmir
Kalkış
Saati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Konya > İzmir tren

Konya İzmir tren

İzmir > Konya tren

İzmir Konya tren

Konya İzmir Tren saatleri?

Konya İzmir Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya dan İlk tren 19:15 saatinde hareket etmektedir. İzmir ise ilk tren 20:15 saatinde hareket etmektedir.

Konya – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Konya – İZMİR- Konya Arası Sadece Tcdd ye ait Konya Mavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

İzmir ↔ Konya Tren fiyatları :

  • Konya Mavi Treni  Pulman 44 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 46 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 122 TL Çift Kişi 178TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 22 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 35 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Konya İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Konya mavi Anahat Ekspres trenidir. Konya veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya İzmir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Konya İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya İzmir Tren Yolu Güzergahı

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri arası çalışmaktadır Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 – 80 Konya Tren garı Adresi; Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd., Meram/Konya

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Konya İzmir Trenle kaç saat ?

Konya – İzmir arası Tren yolu mesafesi 694 Km olduğundan Konya mavi ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat sürmektedir, İzmir Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Konya İzmir son tren : Konya İzmir Tren son seferi hergün saat 19:30 da Konya Tren Garından hareket eder İzmir Konya son tren : İzmir Konya Tren son seferi hergün saat 21 :05 de İzmir Tren Garından hareket eder

Konya İzmir Arası en hızlı rota 7 sa. 14 dk. (564 km) kalkış: Basmane Garı varış: Konya Tren Garı

Konya İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve İzmir den geçen Konya mavi Treni TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Konya ve İzmir den Geçen Konya mavi Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Konya treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya İzmir Konya mavi Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya Mavi Treni Saatleri

Konya Mavi Tren Saatleri

Konya
Kalkış
Saatiİzmir
Kalkış
Saati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Konya Mavi Treni Konya İzmir Konya Arasında Hergün Çalışır. Konya Mavi Tren Hareket Saatleri Aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Konya Mavi Treni Konya izmir Tren Saatleri ve Durakları