Etiket arşivi: izmit adapazarı tren fiyatları

izmit ↔ Adapazarı tren saatleri

İzmit Adapazarı Arasında çalışan hızlı tren ve Ada Ekspresi trenlerinin saatleri aşağıdaki tablodadır. Adapazarı İzmit Tren Saatleri (03 Ocak 2019 13:41) saatinde güncellenmiştir.

İzmit Adapazarı Tren saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:43_06:53 13:13_14:38 17:38
Pendik↓
08:05_10:15 15:20_18:30 19:50
Mpaşa↓05:50_07:02 13:13_15:00 17:50Gebze↓08:22_10:32 15:37_18:47 20:13
Arifiye↓05:59 07:09 13:29 14:54 17:54Hereke↓08:36 10:46 15:56 19:01 20:27
Sapanca↓06:06 07:16 13:36 15:01 18:01Yarımca↓08:43 10:53 16:03 19:08 20:34
Büyük Derbent↓06:17 07:27 13:47 15:12 18:12Derince↓08:51 11:01 16:11 19:16 20:42
Köseköy↓06:27 07:37 13:57 15:22 18:22İzmit↓08:57 11:07 16:17 19:22 20:48
İzmit↓06:39 07:49 14:09 15:34 18:33Köseköy↓09:03 11:13 16:23 19:28 20:54
Derince↓06:45 07:55 14:15 15:40 18:39Büyük Derbent↓09:16 11:26 16:36 19:41 21:07
Yarımca↓06:53 08:03 14:23 15:48 18:47Sapanca↓09:30 11:40 16:50 19:55 21:21
Hereke↓07:01 08:11 14:31 15:58 18:55Arifiye↓09:38 11:47 16:57 20:02 21:28
Gebze↓07:14 08:24 14:44 16:13 19:09Mpaşa↓09:48 11:57 17:07 20:12 21:38
Pendik Varış07:37 08:40 15:00 16:36 19:33Ada pazarı Varış09:54 12:03 17:13 20:18 21:44

Aşağıdaki tabloda Ada Ekspresi ve  izmit Sakarya Arifiye tren bilet fiyatları verilmiştir.
izmit Arifiye Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 9,5 TL
  • Ada Ekspresi Öğrenci bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi 60 -65 yaş bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi Memur bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi 65 yaş üstü 5 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk bileti  5 tl
  • YHT Tam Bilet: 16 TL
  • YHT öğrenci bileti: 12 TL
  • YHT 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • YHT Memur Bileti: 12 TL
  • YHT 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • YHT Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL

izmit tren istasyonu Ayrıca izmit Adapazarı tren fiyatları ve izmit adapazarı bileti olarak tren bilet fiyatları sayfamızda  gösterilmektedir.

izmit Adapazarı Tren Genel Bilgiler:

izmit Adapazarı treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

izmit Arifiye yht trenleri izmit Sakarya Hattında hergün çalışır

izmit Arifiye tren Yolculuğunuz bittiğinde Arifiye den Adapazarına gitmek için ücretsiz olarak Ada Ekspresini kullanabilirsiniz.

izmit Adapazarı ilk tren : izmit Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 07:25  de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit Adapazarı son tren : izmit Adapazarı son tren seferi Her gün saat 19:15 de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

izmit Adapazarı trenle kaç km ? izmit Adapazarı Arası tren mesafesi 45 Km dir

izmit Adapazarı trenle kaç saat ? izmit Adapazarı Arası trenle 20 dk sürer

Adapazarı Tren istasyonu

Arifiye tren garı çalışma saatleri : Arifiye Tren istasyonu 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri : Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Arifiye tren istasyonu telefonu ? Arifiye Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu ? Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

Adapazarı izmit trenle kaç saat sürer ? Adapazarı İzmit Hızlı Treni 23 dk Sürer

Adapazarı izmit trenle kaç km ? adapazarı izmit Arası Tren Yolu Mesafesi 49 km dir

mithatpaşa tren istasyonu

Adapazarı izmit son tren : Adapazarı izmit tren son seferi hergün saat 20:53 de Arifiye Tren Garından hareket eder

Adapazarı izmit treninin ortalama hızı kaç km ?

Adapazarı izmit Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Adapazarı izmit Arası Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Adapazarı izmit arası trenle ortalama yaklaşık 23 dakika sürüyor. Adapazarı ile izmit tren garı arasınında ortalama 49 km olduğunu varsayarsak Adapazarı ile izmit Arasını trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 49 km / 23 dk = 2,13 dk/km yani dakikada 2,13 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 2,13 dk/km *60 dk = 127,83 yani Adapazarı ile izmit arasını trenle saatte ortalama 128 km/s hızla gidiyormuşuz. Böylelikle Adapazarı ile izmit treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Ada Eksperis hangi duraklarda durur.

Mithatpaşa Arifiye Sapanca Büyükderbent Köseköy İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Pendik

izmit Adapazarı hızlı treni hangi duraklarda durur ?

  • izmit Tren istasyonu
  • Adapazarı istasyonu
  • Arifiye Garı