Etiket arşivi: izmit adapazarı yht

izmit ↔ Adapazarı tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İzmit Adapazarı Arasında çalışan Ada Ekspresi trenlerinin izmit garından ilk kalkış saati 09:08, Adapazarından kalkış saati sabah 05:50 dir. Arifiye izmit arasında Ekspres tren ve Hızlı trenlerde hizmet vermektedir.

Ada Ekspresi Tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021

İzmit ↔ Arifiye Hızlı Tren Saatleri

yht saatleri 17-03-2021 tarihinde güncellenmiştir.

izmit – Adapazarı Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 12 TL
  • Ada Ekspresi Öğrenci bileti 10 TL
  • Ada Ekspresi 60 -65 yaş bileti 10 TL
  • Ada Ekspresi Memur bileti 10 TL
  • Ada Ekspresi 65 yaş üstü 6 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk bileti  6 tl

ARİFİYE – İZMİT YHT FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İzmit YHT

izmit Adapazarı ilk tren : izmit Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 07:25  de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit Adapazarı son tren : izmit Adapazarı son tren seferi Her gün saat 19:15 de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. İzmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Adapazarı – İzmit hızlı tren kaç saat Sürer?

İzmit – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 45 Km olduğundan Hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 23 dk sürmektedir, Arifiye İzmit tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya İzmit tren seferi gecikmelerine, hızlı tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adapazarı Tren istasyonu

Arifiye tren garı çalışma saatleri: Tren garı 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Bu Tren istasyonunun Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. BuTren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

mithatpaşa tren istasyonu

Adapazarı izmit treninin ortalama hızı kaç km ?

Adapazarı izmit Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Adapazarı izmit Arası Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Adapazarı izmit arası trenle ortalama yaklaşık 23 dakika sürüyor. Adapazarı ile izmit tren garı arasınında ortalama 49 km olduğunu varsayarsak Adapazarı ile izmit Arasını trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 49 km / 23 dk = 2,13 dk/km yani dakikada 2,13 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 2,13 dk/km *60 dk = 127,83 yani Adapazarı ile izmit arasını trenle saatte ortalama 128 km/s hızla gidiyormuşuz. Böylelikle Adapazarı ile izmit treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Ada Eksperis hangi duraklarda durur.

Mithatpaşa Arifiye Sapanca Büyükderbent Köseköy İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Pendik

izmit Adapazarı hızlı treni hangi duraklarda durur ?

  • izmit Tren istasyonu
  • Adapazarı istasyonu
  • Arifiye Garı

Adapazarı İzmit arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Adapazarı İzmit istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Adapazarı İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmit ve Adapazarı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adapazarı İzmit treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Adapazarı İzmit Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmit Adapazarı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adapazarı İzmit tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adapazarı İzmit arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.