Etiket arşivi: izmit gebze tren fiyatları

izmit ↔ gebze tren saatleri

İzmit Gebze tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Gebze İzmit Tren Saatleri (Mayıs 2019 19:53) saatinde güncellenmiştir.

Gebze İzmit Ada ekspresi saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:43_06:53 13:13_14:38 17:38
Pendik↓
08:05_10:15 15:20_18:30 19:50
Mpaşa↓05:50_07:02 13:13_15:00 17:50Gebze↓08:22_10:32 15:37_18:47 20:13
Arifiye↓05:59 07:09 13:29 14:54 17:54Hereke↓08:36 10:46 15:56 19:01 20:27
Sapanca↓06:06 07:16 13:36 15:01 18:01Yarımca↓08:43 10:53 16:03 19:08 20:34
Büyük Derbent↓06:17 07:27 13:47 15:12 18:12Derince↓08:51 11:01 16:11 19:16 20:42
Köseköy↓06:27 07:37 13:57 15:22 18:22İzmit↓08:57 11:07 16:17 19:22 20:48
İzmit↓06:39 07:49 14:09 15:34 18:33Köseköy↓09:03 11:13 16:23 19:28 20:54
Derince↓06:45 07:55 14:15 15:40 18:39Büyük Derbent↓09:16 11:26 16:36 19:41 21:07
Yarımca↓06:53 08:03 14:23 15:48 18:47Sapanca↓09:30 11:40 16:50 19:55 21:21
Hereke↓07:01 08:11 14:31 15:58 18:55Arifiye↓09:38 11:47 16:57 20:02 21:28
Gebze↓07:14 08:24 14:44 16:13 19:09Mpaşa↓09:48 11:57 17:07 20:12 21:38
Pendik Varış07:37 08:40 15:00 16:36 19:33Ada pazarı Varış09:54 12:03 17:13 20:18 21:44
İzmit Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit Gebze Tren bilet fiyatları

Aşağıdaki tablonun izmit Gebze tren bilet fiyatları verilmiştir.
izmit Gebze Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 7,5 TL
  • Tam Bilet: 15 TL
  • öğrenci bileti: 12 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • Memur Bileti: 12 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL

izmit Gebze Tren Genel Bilgiler:

izmit Gebze treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz izmit Gebze trenleri izmit Gebze Hattında hergün çalışır

izmit tren istasyonu

izmit Gebze ilk tren : izmit Gebze ilk tren seferi Her gün saat 09:26 da  izmit Tren Garından hareket eder izmit Gebze son tren : izmit Gebze son tren seferi Her gün saat 22 :36 da  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Gebze tren istasyonu

izmit Gebze trenle kaç km ? izmit Gebze Arası tren mesafesi 50Km dir izmit Gebze trenle kaç saat ? izmit Gebze Arası trenle 30 dk sürer

Gebze tren garı çalışma saatleri : Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Gebze tren istasyonu telefonu ? Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze izmit trenle kaç saat ? Gebze izmit Arası trenle 00:33 saat sürer Gebze izmit trenle kaç km ? Gebze izmit Arası tren mesafesi 50 Km dir

Gebze izmit son tren : Gebze izmit tren son seferi hergün saat 19:52 de Gebze Tren Garından hareket eder