Etiket arşivi: izmit gebze tren fiyatları

İzmit ↔ Gebze tren saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Gebze İzmit Arasında karşılıklı 3 Sefer Ada Ekpresi, 8 sefer YHT ve 1 sefer de Ank ekspresi trenleri çalışmaktadır. Gebze Gardan ilk tren 08:34 saatinde, İzmit Gardan ise 06:34 saatinde hareket etmektedir.

Gebze ↔ İzmit Ada ekspresi saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Gebze ↔ İzmit Hızlı Tren Saatleri

yht saatleri 30-04-2021 tarihinde güncellenmiştir.

Yönüne Hızlı Trenler

İzmit Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit – Gebze Tren bilet fiyatları

  • Ada Ekspresi 7,5 TL
  • YHT Tam Bilet: 19 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

izmit Gebze treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz izmit Gebze trenleri izmit Gebze Hattında hergün çalışır

izmit tren istasyonu

izmit tren garı çalışma saatleri Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Gebze tren garı çalışma saatleri Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze tren istasyonu

izmit Gebze trenle kaç saat?

izmit Gebze Arası trenle 30 dk sürer. izmit Gebze trenle kaç km? izmit Gebze Arası tren mesafesi 50Km dir

Gebze İzmit arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gebze İzmit istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Bölgesel ve Hızlı trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Gebze İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmit ve Gebze dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gebze İzmit treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gebze İzmit Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmit Gebze tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gebze İzmit tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gebze İzmit arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.