Etiket arşivi: izmit sincan tren seferleri

izmit ↔ Sincan tren Saatleri

Sincan İzmit arasında Ankara Ekspresi günde tek sefer karşılıklı sefer atmaktadır. Sincan gardan tek tren 08:00, İzmit Gardan 09:00 dara hareket etmektedir. Sefer süresi ortalama 6 saat sürmekte olup Bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon 1. sınıf Tam 73 TL, Yataklı vagon da Tek kişi 1. Sınıf Tam 313 TL dir. Yataklı vagonda 2 kişi ise 444 TL dir.

SAYIN TCDD YOLCULARI, COVİD19 NEDENİYLE ANAHAT VE BÖLGESEL TRENLER GEÇİCİ SÜRE İLE DURDURULMUŞTUR. SALGIN DÖNEMİNDE SADECE YHT LER HİZMET VERECEKTİR.

Sincan ↔ İzmit Sincan tren saatleri

ankara
kalkış
HAREKET SAATİistanbul
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺
Sincan İzmit Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit Tren istasyonundan Sincan ‘a Ankara Ekpresi gitmektedir. Aşağıdaki tabloda izmit Sincan tren saatleri verilmiştir.

Sincan ↔ İzmit Tren Fiyatları

  • Ankara Ekspresi Pulman Tam
  • Ankara Ekspresi Yataklı vagon

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

izmit tren istasyonu

izmit tren garı çalışma saatleri: izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

izmit Sincan trenle kaç saat ? iki istasyon Arası hızlı trenle 3 Saat 2 dk sürer

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan tren istasyonu

Sincan İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmit ve Sincan den Geçen Ekspres trenlerinde Pulman koltuklu tip vagon ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmit Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmit Sincan Ekspres ve anahat treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Sincan İzmit tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren anahat treni olduğundan tcdd biletinizi Sincan veya İzmit garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır.Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Tren Saatleri Sonu