Etiket arşivi: izmit sincan tren seferleri

izmit ↔ Sincan tren Saatleri

Sincan İzmit arasında Ankara Ekspresi günde tek sefer karşılıklı sefer atmaktadır. Sefer süresi ortalama 6 saat sürmekte olup Bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon 1. sınıf Tam 73 TL, Yataklı vagon da Tek kişi 1. Sınıf Tam 313 TL dir. Yataklı vagonda 2 kişi ise 444 TL dir.

Sincan İzmit Sincan tren saatleri

ankara
kalkış
HAREKET SAATİistanbul
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺
Sincan İzmit Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit Tren istasyonundan Sincan ‘a Ankara Ekpresi gitmektedir. Aşağıdaki tabloda izmit Sincan tren saatleri verilmiştir.

  • Tren Bilet Fiyatları
    • Tam Bilet: 61 TL
    • öğrenci bileti: 50 TL
    • 60-65 Yaş Bilet: 50 TL
    • Memur Bileti: 50 TL
    • 65 Yaş üstü Bilet: 32 TL
    • Çocuk Bileti (7-12) : 32 TL

izmit Sincan ilk tren : izmit Sincan ilk tren seferi Her gün saat 07:25  de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren istasyonu

izmit Sincan son tren : izmit Sincan son tren seferi Her gün saat 20:25 de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

izmit Sincan trenle kaç km ? izmit Sincan Arası tren mesafesi 450 Km dir

izmit Sincan trenle kaç saat ? izmit Sincan Arası hızlı trenle 3 Saat 2 dk sürer

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan izmit son tren : Sincan izmit tren son seferi hergün saat 19:48 de Sincan Tren Garından hareket eder

Sincan tren istasyonu