Etiket arşivi: Kayseri ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Diyarbakır ↔ Kayseri Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:10 de hareket etmektedir. Kayseri istasyondan ise 18:22 saatinde kalkış yapmaktadır.

Kayseri Diyarbakır tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Güney ekspresi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 80 km olup ortalama 13 saat 4 dk sürmektedir. Doğu ekspres tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 28,5₺ dir

Kayseri ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Kayseri Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Bu tren haftanın belirli günleri karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenmektedir.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Kayseri den Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakırdan dan Kayseri Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Diyarbakır ↔ Kayseri trenle kaç saat Sürer ?

Diyarbakır Kayseri Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık  13 Saat sürmektedir.

Kayseri ↔ Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 28 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 42 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL

DİYARBAKIR – KAYSERİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Diyarbakır Kayseri Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kayseri Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır

Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Kayseri Diyarbakır Trenle kaç km ? Diyarbakır Kayseri Arası Tren mesafesi 563km

Kayseri – Diyarbakır tren ile kaç saat sürer ? Diyarbakır – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 563 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 11 dakika sürmektedir, Diyarbakır-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Diyarbakır – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri – Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kayseri ve Diyarbakır den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kayseri ve Diyarbakır den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Diyarbakır – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kayseri – Diyarbakır Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Diyarbakır Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Diyarbakır Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kayseri – Diyarbakır Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Diyarbakır Tren saatleri? Kayseri Diyarbakır Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri den İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Diyarbakır den ise ilk tren 11:10 saatinde hareket etmektedir.