Etiket arşivi: Kayseri Bismil Tren fiyatları

Bismil ↔ Kayseri Tren Saatleri

Bismil Kayseri arasında haftanın belirli günlerinde Güney Kurtalan Ekspresi karşılıklı 1 kere çalışır. Bismil istasyonundan Kayseri Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 de hareket etmedir. Kayseri istasyondan Bismil şehrine ise 18:22 saatinde kalkış yapmaktadır. Bismil Kayseri arası trenle ortama 14 saat sürer, bilet fiyatı tam 36 TL dir.

Kayseri – Bismil  Tren Saatleri

Bismil Kayseri Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ile Belirli günler karşılıklı 1 sefer düzenlenir

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Bismil – Kayseri arasında haftanın 5 günü Çalışır Kayseri dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Bismil den Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kayseri Bismil Tren Yolu Güzergahı

Kayseri – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 29 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 44 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  98 TL Çift Kişi  78 TL

KAYSERİ – BİSMİL GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Kayseri ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Kayseri – Bismil arası Tren yolu mesafesi 616 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 saat 9 dakika sürmektedir, Kayseri-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına,Kayseri – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Bismil Tren istasyonu

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Kayseri Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Açıktır

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır Kayseri Tren istasyonu telefonu? 0 352 231 13 13 dır

Bismil Kayseri Trenle kaç km? Kayseri Bismil Arası Tren mesafesi 616 km

Kayseri Tren istasyonu

Bismil Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Kayseri den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kayseri Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Kayseri den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kayseri Bismil treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Kayseri Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Kayseri Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Kayseri Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bismil Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Kayseri Tren saatleri?

Bismil Kayseri Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Kayseri Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 de hareket etmedir. Kayseri istasyondan Bismil şehrine ise 18:22 saatinde kalkış yapmaktadır.