Etiket arşivi: Kayseri Bismil Tren Saatleri

Bismil – Kayseri Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Kayseri – Bismil  Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Kayseri Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ile Belirli günler karşılıklı 1 sefer düzenlenir.

Bismil istasyonundan Kayseri Şehrine pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:34 saatinde hareket etmektedir. Kayseri istasyondan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 18:56 saatinde kalkış yapmaktadır. Bismil Kayseri arası trenle ortama 14 saat sürer, bilet fiyatı tam 34 TL dir.

Kayseri Bismil Tren Yolu Güzergahı

Kayseri – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 34 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 44 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  98 TL Çift Kişi  78 TL

KAYSERİ – BİSMİL GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Kayseri – Bismil arası Tren yolu mesafesi 616 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 saat 9 dakika sürmektedir, Kayseri-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına,Kayseri – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Bismil Tren istasyonu

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Kayseri Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Açıktır

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır Kayseri Tren istasyonu telefonu? 0 352 231 13 13 dır

Bismil Kayseri Trenle kaç km? Kayseri Bismil Arası Tren mesafesi 616 km

Kayseri Tren istasyonu

Bismil Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Kayseri den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kayseri Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Kayseri den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kayseri Bismil treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Kayseri Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Kayseri Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Kayseri Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bismil Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Kayseri Tren saatleri?

Bismil Kayseri Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Kayseri Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 de hareket etmedir. Kayseri istasyondan Bismil şehrine ise 18:22 saatinde kalkış yapmaktadır.