Etiket arşivi: Kırıkkale ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Diyarbakır ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:10 de hareket etmektedir. Kırıkkale istasyondan ise 12:54 saatinde kalkış yapmaktadır. İki istasyon arası tren bilet Fiyat 39 TL olup yolculuk 19 Saat sürmektedir.

Kırıkkale ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Kırıkkale Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Kırıkkale Diyarbakır Treni haftanın belirli günleri karşılıklı 1 Tren seferi şeklinde çalışır

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Diyarbakır ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer ?

Diyarbakır Kırıkkale Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık  19 Saat sürmektedir.

Kırıkkale den Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakırdan dan Kırıkkale Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Kırıkkale ↔ Diyarbakır Tren fiyatları :

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 38 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 53 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL

DİYARBAKIR – KIRIKKALE GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Diyarbakır Kırıkkale Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kırıkkale Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ? 0 318 224 78 53 dır Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Kırıkkale Diyarbakır Trenle kaç km ? Diyarbakır Kırıkkale Arası Tren mesafesi 1015 km

Kırıkkale – Diyarbakır tren ile kaç saat sürer ? Diyarbakır – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 1015 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 19 saat 11 dakika sürmektedir, Diyarbakır-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Diyarbakır – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kırıkkale – Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kırıkkale ve Diyarbakır den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kırıkkale ve Diyarbakır den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Diyarbakır – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kırıkkale – Diyarbakır Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale – Diyarbakır Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kırıkkale – Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kırıkkale veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kırıkkale – Diyarbakır Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kırıkkale – Diyarbakır Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kırıkkale – Diyarbakır Tren saatleri? Kırıkkale Diyarbakır Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale den İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Diyarbakır den ise ilk tren 11:10 saatinde hareket etmektedir.