Etiket arşivi: Kırıkkale Batman Tren fiyatları

Batman ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkaleden Batmana ilk tren 12:54 de Batmandan kırıkkale ye ilk tren 09.25 de hareket etmektedir. Bu iki şehir arasında günde bir kez tren seferi olup yolculuğunuz 20 saat 4 dakika sürecektir. Vangölü ekspresi tam bilet fiyatı 50 TL dir.

Kırıkkale ↔ Batman Tren Saatleri

Batman Kırıkkale Arası Güney Kurtalan Ekspresi çalışır. Kırıkkale den Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Kırıkkale Yönüne Pazartesi Çarşamba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Kırıkkale Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Kırıkkale Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 50 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 56 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 110 TL Çift Kişi 90tl

BATMAN-KIRIKKALE GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Batman ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer?

Kırıkkale – Batman arası Tren yolu mesafesi 1106 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 20 saat 11 dakika sürmektedir, Kırıkkale-Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kırıkkale – Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kırıkkale Batman Trenle kaç km? Batman Kırıkkale Arası Tren mesafesi 1106 km

Batman Kırıkkale Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Batman tren istasyonu

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu? 0 318 224 78 53 dır Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

kırıkkale tren garı

Batman Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Batman ve Kırıkkale den geçen Güney Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kırıkkale Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Kırıkkale den Geçen Güney Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale Batman treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Kırıkkale Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Batman Kırıkkale Güney Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Batman Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Ekspresi trenidir. Batman veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Batman Kırıkkale Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Batman Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Batman Kırıkkale Tren saatleri?

Batman Kırıkkale Tren seferleri ne ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale den Batmana ilk tren 12:54 de Batmandan kırıkkale ye ilk tren 09.25 de hareket etmektedir.