Etiket arşivi: Kırıkkale Kayseri Tren fiyatları

Kayseri ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkale Kayseri arası TCDD ye ait Doğu ve Güney Ekspresi ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kayseri Gardan İlk tren 00:38 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale tren istasyonundan ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 288 km olup yaklaşık 4s:49dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 17,50₺

Kırıkkale ↔ Kayseri Tren Saatleri

Kırıkkale
Kalkış
Tren
Adı
Kayseri
Kalkış
Tren
Adı
12:54Güney00:38Güney
19:45DoğuEks01:14DoğuEks

Kırıkkale Kayseri Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden Doğu Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır. Güney Kurtalan Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi ise Kayseri Kırıkkale Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır Kırıkkale den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Kayseri den Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır

Kırıkkale ↔ Kayseri Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Treni Pulman Tam 17 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 16 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  86 Çift Kişi  66 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 9 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 13 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Kırıkkale Kayseri Tren yolu güzergahı

Kayseri ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer ? 

Kırıkkale Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 5 Saat sürmektedir. Kırıkkale Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Kırıkkale Arası Tren mesafesi 288 km dir.

Kayseri – Kırıkkale tren ile kaç saat sürer ? Kırıkkale – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 288 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 1 dakika sürmektedir, Kırıkkale-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kırıkkale – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 2 Tren seferleri düzenlenir.

Kayseri Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ? 0 312 309 05 15 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır

Kayseri – Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kayseri ve Kırıkkale den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kırıkkale – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kayseri ve Kırıkkale den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kırıkkale – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kayseri – Kırıkkale Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Kırıkkale Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Kırıkkale Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kayseri – Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Kırıkkale Tren saatleri? Kayseri Kırıkkale Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri Gardan İlk tren 00:38 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale tren istasyonundan ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkars
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:45Erzurum11:42
Kayseri01:13Erzincan15:39
Sivas04.40Divriği18:47
Divriği07:47Sivas21:20
Erzincan10:56Kayseri01:14
Erzurum15:15Kırıkkale06:28
Kars Varış18:55Ankara Varış08:26

Güney Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.