Etiket arşivi: Kırıkkale Muş Tren saatleri

Muş ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Kırıkkale ↔ Muş Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kırıkkale Muş Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi Treni haftada 2 gün Çalışır.

Muş Kırıkkale arası TCDD ye ait Van Gölü Ekspresi Belirli günler karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 1131 km olup yaklaşık 20s:4dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 42 tl dir.

Van Gölü Ekspresi Muş Kırıkkale arasında haftada 2 gün işler Kırıkkale den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer? 

Kırıkkale Muş Arası Trenle Yaklaşık 22 Saat sürmektedir. Kırıkkale Muş Trenle kaç km? Muş Kırıkkale Arası Tren mesafesi 1131 km dir.

Kırıkkale – Muş tren ile kaç saat sürer ? Muş – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 1131 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat 11 dakika sürmektedir, Muş-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Kırıkkale ↔ Muş Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 42 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 56 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 21 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 33 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Muş Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü  1 Tren seferleri düzenlenir. Muş Kırıkkale Muş ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Muş Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Muş Tren istasyonu telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Kırıkkale – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kırıkkale ve Muş’dan geçen Van Gölü Ekspresi Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Muş – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kırıkkale ve Muş’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Muş – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kırıkkale – Muş Van Gölü Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale – Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Kırıkkale – Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Kırıkkale veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Van gölü ekspresi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Kırıkkale – Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Kırıkkale – Muş Tren saatleri?

Kırıkkale Muş Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.