Etiket arşivi: Kırıkkale Sivas Tren seferleri

Sivas ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Sivas Kırıkkale arası TCDD ye ait Van Gölü ve Doğu Ekspresi günlük karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Sivas tren istasyonundan ise ilk tren 20:45 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 510 km olup yaklaşık 8s:20dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 22 tl dir.

Sivas ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Sivas
Kalkış
Tren
Adı
Kırıkkale
Kalkış
Tren
Adı
20:45Vangölü12:54Vangölü
21:20Doğu19:45Doğu

Sivas Kırıkkale Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi, Güney Kurtalan ve Doğu Ekspresi Treni Çalışır.

Güney Kurtalan Ekspresi Kırıkkale Sivas Kırıkkale arasında haftanın 5 günü Çalışır Kırıkkale dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Van Gölü Ekspresi Kırıkkale Sivas arasında haftada 2 gün işler Kırıkkale dan Salı Pazar Sivas dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ?

 Sivas Kırıkkale Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Kırıkkale Trenle kaç km ? Kırıkkale Sivas Arası Tren mesafesi 510 km dir.

Kırıkkale – Sivas tren ile kaç saat sürer ? Sivas – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 510 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Sivas-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Sivas ↔ Kırıkkale Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 22 TL
  • Güney ve Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi 91 TL  Çift Kişi 61 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 11 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 17 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kırıkkale Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Kırıkkale Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  2 Tren seferleri düzenlenir.

Sivas Kırıkkale Tren Yolu Güzergahı

Kırıkkale Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00  Saatleri Arası Açıktır Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ?0 318 224 78 53 dır

Kırıkkale – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kırıkkale ve Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Sivas – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kırıkkale ve Sivas den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Sivas – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kırıkkale – Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale – Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Kırıkkale – Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kırıkkale veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kırıkkale – Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kırıkkale – Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Kırıkkale – Sivas Tren saatleri? Kırıkkale Sivas Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Sivas tren istasyonundan ise ilk tren 20:45 saatinde hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkars
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:45Erzurum11:42
Kayseri01:13Erzincan15:39
Sivas04.40Divriği18:47
Divriği07:47Sivas21:20
Erzincan10:56Kayseri01:14
Erzurum15:15Kırıkkale06:28
Kars Varış18:55Ankara Varış08:26

Vangölü Ekspresi

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.