Etiket arşivi: Konya ↔ Afyon Treni

Afyon ↔ Konya Tren Saatleri

Afyon şehir garından Tek tren 04:19 saatinde hareket etmektedir. Konya istasyonundan ise Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Konya Afyon arasında günlük karşılıklı Mavi tren ile bir tren seferi düzenlenir. Tren fiyatı pulman vagon tam bilet 25 TL olup, yolculuk süresi yaklaşık 4 saattir.

Afyon ↔ Konya Tren Saatleri

Afyon – Konya – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Afyon > konya trenle kaç saat Sürer?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 4 saat sürmektedir. Trenle kaç km ? Tren mesafesi 272 Km dir

Konya ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları:

Tam 25 TL Öğrenci ; 22 TL 65 Yaş üstü; 13 TL

AFYON – KONYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:
Konya Afyon Tren yolu Güzergahı

Konya Afyon trenleri Afyon Konya Afyon Hattında hergün çalışır. Bu Trenler Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır.

Konya Tren istasyonu

Konya Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 332 322 36 70 dir. Adresi : Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd. Meram/Konya

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Afyon tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik 2 sa. 48 dk. (231 km) D300 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Konya Tren Garı

Afyon Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Konya dan geçen Konya Mavi treni TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdendir. Trenlerde 2+1 koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon vardır

Konya Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Konya Mavi treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca yemekli vagonda vardır.

Afyon Konya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Konya Mavi Ekspres trenidir. Tren biletinizi Afyon veya Konya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Afyon Konya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon Konya Tren saatleri?

Afyon Konya Mavi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon Gardan İlk tren 04:19 saatinde hareket etmektedir. Konya tren istasyonundan ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.