Etiket arşivi: Kütahya İzmir Tren Seferleri

İzmir ↔ Kütahya Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Express treni ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 494 km olup yaklaşık 9 saat 52 dk sürmektedir. Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺34,00

Kütahya ↔ İzmir Tren Saatleri

Kütahya İzmir Kütahya Arası  Anahat Trenlerinden İzm Mavi Treni ve Ege ekspresi,  Hergün Çalışmaktadır.

İzmir den kalkış saatleriTREN ADIkütahya’dan kalkış saatleri
06:40TCDD00:40
18:00TCDD09:40

İzmir ↔ Kütahya trenle kaç saat Sürer ? 

İzmir Kütahya İzmir Arası Trenle Yaklaşık  10 saat sürmektedir. Kütahya İzmir Trenle kaç km ? İzmir Kütahya Arası Tren mesafesi 494 km dir.

Kütahya ↔ İzmir Tren fiyatları

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 34 TL
  • İzm Mavi Treni Örtülü Kuşetli 45 TL
  • Kon Mavi Yataklı Tek kişi TL  122 Çift Kişi 92 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 17 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 27 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Kütahya İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Kütahya tren istasyonuna ve Kütahya Garından İzmir Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 1 Tren seferleri düzenlenir. Trende Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kütahya Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Kütahya Tren istasyonu telefonu ? 0 274 223 61 21 dır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

İzmir Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir ve Kütahya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kütahya İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Kütahya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kütahya İzmir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Kütahya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Kütahya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

İzmir Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. İzmir veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Kütahya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . İzmir Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Kütahya Tren saatleri? İzmir Kütahya Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Kütahya ise ilk tren 23:32 saatinde hareket etmektedir.

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42