Etiket arşivi: Lüleburgaz ↔ Edirne Tren Fiyatları

Edirne ↔ Lüleburgaz Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Lüleburgaz ↔ Edirne Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Lüleburgaz Edirne Lüleburgaz Arası Sadece Kapıkule Halkalı Treni Hergün Çalışmaktadır.

İki şehir arası günlük TCDD ye 1 bölgesel tren ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk ortalama 1 saat 2 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 10 TL dir. Edirne den İlk tren 07:39 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz dan ise ilk tren 20:47 saatinde hareket etmektedir.

Edirne ↔ Lüleburgaz trenle kaç saat Sürer?

Lüleburgaz – Edirne arası Tren yolu mesafesi 89 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 5 dakika sürmektedir, Lüleburgaz-Edirne tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Lüleburgaz – Edirne tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Lüleburgaz ↔ Edirne Tren fiyatları

  • Edirne Bölgesel Treni Pulman Tam 9 TL
  • Lüleburgaz Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli yolk
  • edirne lüleburgaz Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi yok

EDİRNE- LÜLEBURGAZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Lüleburgaz Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 288 420 10 23 dır

Edirne Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 284 235 26 71 dır

Edirne – Lüleburgaz arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Edirne – Lüleburgaz istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Lüleburgaz – Edirne tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Lüleburgaz ve Edirne dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Edirne – Lüleburgaz treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Edirne – Lüleburgaz Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Lüleburgaz – Edirne tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Edirne – Lüleburgaz tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Edirne – Lüleburgaz arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Edirne – Lüleburgaz Tren saatleri?

Edirne Lüleburgaz Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Edirne den İlk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz dan ise ilk tren 11:17 saatinde hareket etmektedir.