Etiket arşivi: Lüleburgaz ↔ Edirne Tren Saatleri

Edirne ↔ Lüleburgaz Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Lüleburgaz ↔ Edirne Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir.

Lüleburgaz Edirne Lüleburgaz Arası Sadece Kapıkule Halkalı Treni Hergün Çalışmaktadır.

İki şehir arası günlük TCDD ye 1 bölgesel tren ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk ortalama 1 saat 2 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 10 TL dir. Edirne den İlk tren 07:39 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz dan ise ilk tren 20:47 saatinde hareket etmektedir.

Edirne ↔ Lüleburgaz trenle kaç saat Sürer?

Lüleburgaz – Edirne arası Tren yolu mesafesi 89 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 5 dakika sürmektedir, Lüleburgaz-Edirne tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Lüleburgaz – Edirne tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Lüleburgaz ↔ Edirne Tren fiyatları

  • Edirne Bölgesel Treni Pulman Tam 9 TL
  • Lüleburgaz Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli yolk
  • edirne lüleburgaz Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi yok

EDİRNE- LÜLEBURGAZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Lüleburgaz Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 288 420 10 23 dır

Edirne Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 284 235 26 71 dır

Edirne – Lüleburgaz arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Edirne – Lüleburgaz istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Lüleburgaz – Edirne tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Lüleburgaz ve Edirne dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Edirne – Lüleburgaz treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Edirne – Lüleburgaz Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Lüleburgaz – Edirne tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Edirne – Lüleburgaz tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Edirne – Lüleburgaz arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Edirne – Lüleburgaz Tren saatleri?

Edirne Lüleburgaz Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Edirne den İlk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz dan ise ilk tren 11:17 saatinde hareket etmektedir.