Etiket arşivi: Malatya ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Diyarbakır ↔ Malatya Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Malatya ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Malatya Diyarbakır Malatya Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Malatya Diyarbakır treni haftanın belirli günleri karşılıklı 1 tren seferi olarak çalışır.

Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:10 de hareket etmektedir. Malatya istasyondan ise 02:16 saatinde kalkış yapmaktadır. Diyarbakır Malatya tren bilet Fiyatı 175 TL olup yolculuğunuz 5 Saat sürecektir.

Malatya den Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakırdan dan Malatya Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Malatya ↔ Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 17,5 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL

DİYARBAKIR – MALATYA GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Diyarbakır Malatya Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Malatya Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır.

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu 0 412 226 63 53 dır

Diyarbakır ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer?

Diyarbakır Malatya Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık  5 Saat sürmektedir.

Malatya Diyarbakır Trenle kaç km? Diyarbakır Malatya Arası Tren mesafesi 254 km

Malatya Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Malatya ve Diyarbakır dan geçen Doğu Ekspresi Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Diyarbakır dan Geçen Doğu Ekspresi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Diyarbakır Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Malatya Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Malatya Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Doğu Ekspresi trenidir. Biletinizi Malatya veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Malatya Diyarbakır Çalışan Doğu Ekspresi Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Malatya Diyarbakır Tren saatleri?

Malatya Diyarbakır Doğu Ekspresi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya dan İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Diyarbakır ise ilk tren 11:11 saatinde hareket etmektedir.