Etiket arşivi: Malatya Ankara Tren fiyatları

Ankara ↔ Malatya Tren Saatleri

Ankara gardan tek tren 10:55 saatinde hareket etmektedir. Malatya dan ise tek tren 16:48 saatinde hareket etmektedir. Malatya Ankara tren seferleri yaklaşık 14 saat 35 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait güney expresi veya Van gölü ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Expres Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 33₺ dir.

Malatya ↔ Ankara Tren Saatleri

Malatya Ankara Malatya Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi veya Güney Kurtalan Treni Çalışır.

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara Malatya Ankara arasında haftanın 5 günü Çalışır Ankara dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Malatya dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Van Gölü Ekspresi Ankara Malatya arasında haftada 2 gün işler Ankara dan Salı Pazar Malatya dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya Ankara tren yolu güzergahı

Malatya ↔ Ankara Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 32 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 47 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi tl

ANKARA – MALATYA GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ankara ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer? 

Trenle Yaklaşık 14 Saat sürmektedir. Trenle kaç km? Arası Tren mesafesi 854 km dir.

Malatya – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Malatya arası Tren yolu mesafesi 854 Km olduğundan Güney Kurtalan treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 14 saat 07 dakika sürmektedir, Ankara-Malatya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Malatya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Malatya Diğer Rota: 7 sa. 33 dk. (651 km), kalkış: Ankara Gar varış: Malatya Garı

Ankara Garından Malatya tren istasyonuna ve Malatya Garından Ankara Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Ankara Malatya Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya tren istasyonu

Malatya Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 422 212 40 40 dır. Adresi Malatya Garı, İnönü Mahallesi, İstasyon Cd. No:1, Malatya Merkez/Malatya

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 312 309 05 15/336 dır. Adresi Ankara Gar, Doğanbey, Ankara Gar No:1, Altındağ/Ankara

Ankara Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Malatya dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. güney expresi veya Van gölü ekspresinde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Malatya den Geçen güney expresi veya Van gölü ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Malatya Tcdd güney expresi veya Van gölü ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenleridir. Ankara veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Malatya Tcdd güney expresi veya Van gölü ekspresi de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara şehir garı tren seferleri

Ankara Malatya Ekspres Tren saatleri?

Ankara Malatya Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara gardan İlk tren 10:55 saatinde hareket etmektedir. Malatya ise ilk tren 16:48 saatinde hareket etmektedir.