Etiket arşivi: Malatya Kayseri Tren seferleri

Kayseri ↔ Malatya Tren Saatleri

Malatya Kayseri arası TCDD ye ait Van Gölü ve Güney Ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Kayseri Gardan İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Malatya tren istasyonundan ise ilk tren 16:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 474 km olup yaklaşık 7s:29dk sürmektedir. Güney Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21 TL dir.

Malatya ↔ Kayseri Tren Saatleri

Kayseri Malatya Arası Güney Ekspresi veya Vangölü Her gün karşılıklı 1 sefer yapar

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Malatya Kayseri Malatya Arası  Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi Kayseri Malatya Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır Kayseri den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Malatya dan Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır

Malatya ↔ Kayseri Tren fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 21 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 20 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  86 Çift Kişi  66 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Malatya Kayseri Tren yolu güzergahı

Kayseri ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer ? 

Malatya Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 8 Saat sürmektedir. Malatya Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Malatya Arası Tren mesafesi 474 km dir.

Kayseri – Malatya tren ile kaç saat sürer ? Malatya – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 474 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 1 dakika sürmektedir, Malatya-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Malatya – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır

Kayseri – Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kayseri ve Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kayseri ve Malatya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kayseri – Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kayseri – Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Malatya Tren saatleri? Kayseri Malatya Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri Gardan İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Malatya tren istasyonundan ise ilk tren 16:48 saatinde hareket etmektedir.