Etiket arşivi: Malatya Muş Tren seferleri

Malatya ↔ Muş Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Muş ↔ Malatya Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Muş Malatya Muş Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi haftada2 gün Çalışır.

Muş Malatya arası 370 km olup Vangölü Ekspresi treni ile 21 TL den gidebilirsiniz. Malatya Gardan İlk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir. Yolculuğunuz 7 Saat sürecektir. Ancaaak Bu tren Yalnızca Hafta 2 gün çalışır. Şansınız ve Yolunuz açık olsun.

Van Gölü Ekspresi Malatya Muş arasında haftada 2 gün işler Muş dan Salı Perşembe Malatya dan Pazartesi Çarşamba günleri çalışır

Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya ↔ Muş trenle kaç saat Sürer?

Muş Malatya Arası Trenle Yaklaşık 8 Saat sürmektedir. Muş Malatya Trenle kaç km ? Malatya Muş Arası Tren mesafesi 370 km dir.

Malatya – Muş tren ile kaç saat sürer? Muş – Malatya arası Tren yolu mesafesi 370 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat sürmektedir, Muş-Malatya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Malatya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Muş ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 35 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Malatya Garından Muş tren istasyonuna ve Muş Garından Malatya Tren istasyonuna haftanın iki günü 1 Tren seferleri düzenlenir.

Muş Malatya Tren Yolu Güzergahı

Malatya Muş Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş tren istasyonu

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00  Saatleri Arası Çalışır. Muş Tren istasyonu telefonu ? 0 436 216 11 17 dır

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır.

Malatya – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Malatya ve Muş’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Muş – Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Muş’dan Geçen Vangölü trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Muş – Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Malatya – Muş Tcdd Vangölü trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya – Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Malatya – Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Malatya veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya – Muş Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Malatya – Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Malatya – Muş Tren saatleri?

Malatya Muş Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya Gardan İlk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.