Etiket arşivi: Manisa Afyon tren seferleri

Afyon ↔ Menemen Tren Saatleri

Afyon ↔ Menemen Tren Saatleri sayfası 03 Nisan 2019 19:18 saatinde güncellenmiştir. Afyon Menemen arası Süre 6s:56dk Fiyat 27,50 tl

Menemen ↔ Afyon Tren Saatleri

Afyon – Menemen – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Afyon ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? iki şehir Arası Trenle Yaklaşık 7 saat 30 dk sürmektedir.

Menemen ↔ Afyon Tren fiyatları :

  • Pulman Tam : 26 TL
  • Kuşetli Tam: 41 TL
  • Yataklı Tam: 106 TL
  • Genç; %20 ind TL
  • 65 Yaş üstü; %50 ind TL
Menemen Afyon Tren yolu Güzergahı

Afyon Menemen Trenleri Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır. Menemen Afyon Trenle kaç km ? İki şehir Arası Tren mesafesi 341 km

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Adresi: Menemen Otogarı, Kasımpaşa Mahallesi, Menemen/İzmir

Afyon Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Menemen tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik D300/E96 üzerinden 4 sa. 10 dk. (340 km) kalkış: Afyon Garı varış: Menemen Otogarı

Afyon ↔ Manisa Tren Saatleri

Manisa Afyon Tren Saatleri sayfası ( 03 Nisan 2019 21:11) saatinde güncellenmiştir. Afyon Manisa Arası yolculuk Süresi 6s:9dk  bilet Fiyatı ise 27,50 TL dir

Manisa ↔ Afyon Tren Saatleri

Afyon – Manisa – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Afyon ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ? iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 6 saat 45 dk sürmektedir

Manisa ↔ Afyon Tren fiyatları :

  • Pulman Tam : 27 TL
  • Kuşetli Tam: 41 TL
  • Yataklı Tam: 106 TL
  • Genç; %20 ind TL
  • 65 Yaş üstü; %50 ind TL
Manisa Afyon Tren yolu Güzergahı

Manisa Afyon trenleri Afyon Manisa Afyon Hattında hergün çalışır Trenleride Kuşetli ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

Afyon tren istasyonu

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Adresi : Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh. Manisa

Afyon Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dır Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Adresi : Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Manisa Afyon Trenle kaç km ? iki şehir Arası Tren mesafesi 356 km

Manisa Tren garı

En hızlı rota, normal trafik 3 sa. 41 dk. (303 km) D300/E96 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Manisa Garı