Etiket arşivi: Manisa izmir tren fiyatları

İzmir ↔ Manisa Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İzmir – Manisa Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
İzmir07:40, 11:05x
Manisa07:21, 20:33x
İzmir Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Manisa İzmir Manisa Arası Bölgesel Trenlerden İzmir Alşir, İzmir Uşk, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi, İzmir Mavi Treni, Karesi Ekspresi, Ege, 6 Eylül Treni, 17 Eylül Ekspresi, Hergün Çalışmaktadır.

Manisa İzmir arası TCDD ye ait 6 Ekspres tren 2 Bölgesel tren ile 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat 28 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 8,00 TL dir.

İzmir ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer? 

İzmir Manisa İzmir Arası Trenle Yaklaşık  1,5 saat sürmektedir. Manisa İzmir Trenle kaç km ? İzmir Manisa Arası Tren mesafesi 35 km dir.

Manisa ↔ İzmir Tren fiyatları 2021

  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL  90 Çift Kişi 70 TL
  • İz Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 5,5 TL
  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İzmir Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından İzmir Tren istasyonuna her gün 9 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Manisa Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Manisa İzmir Tren Yolu Güzergahı

Manisa Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 236 231 16 96 dır Adresi, Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., Manisa

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır. Adresi, Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Manisa tren istasyonu

Manisa İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz.

İzmir Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve İzmir den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, İzmir Manisa Ekspres trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Manisa İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. İzmir Manisa Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

İzmir Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

İzmir Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa İzmir Tren saatleri?

Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa İzmir Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa dan İlk tren 05:48 saatinde Kmavi expres treni hareket etmektedir. İzmir dan ise ilk tren 06:40 saatinde Ege ekspresi hareket etmektedir.

Diğer Rota 35 dk. (38,8 km) kalkış: Basmane Gar varış: Manisa Garı

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Konya Mavi Treni

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

6 Eylül Ekspresi

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur.

17 Eylül Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.