Etiket arşivi: Manisa Kütahya Tren fiyatları

Kütahya ↔ Manisa Tren Saatleri

Manisa Kütahya arası TCDD ye ait Mavi tren ve Ege Ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 428 km olup yaklaşık 8s:33dk sürmektedir. Trene ait Tcdd bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon Tam 31 ₺, Yataklı ₺ 135,00 dir

Manisa ↔ Kütahya Tren Saatleri

Manisa Kütahya Manisa Arası  Anahat Trenlerinden  İz Mavi ve Ege eksresi Treni Çalışır.

manisa kalkıştren adıkütahya kalkış
08:14TCDD00:40
19:21TCDD09:40

Kütahya ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ? 

Manisa Kütahya Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Manisa Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Manisa Arası Tren mesafesi 428 km dir.

Kütahya – Manisa tren ile kaç saat sürer? Manisa – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 428 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 1 dakika sürmektedir, Manisa-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Manisa – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa ↔ Kütahya Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni Pulman Tam 31 TL
  • İ Mavi Treni Kuşetli 45 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi  135 TL  Çift Kişi 89 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 15 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 25 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kütahya Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından Kütahya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Manisa Kütahya Tren Yolu Güzergahı

Kütahya Manisa Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Kütahya Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Kütahya Tren istasyonu telefonu ? 0 274 223 61 21 dır

Kütahya – Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Manisa – Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Kütahya – Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Manisa – Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kütahya ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa – Kütahya Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kütahya – Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kütahya – Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa – Kütahya Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya veya Manisa istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa – Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa – Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kütahya – Manisa Tren saatleri? Kütahya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya – Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11