Etiket arşivi: Menemen Akşehir Tren Saatleri

Akşehir ↔ Menemen Tren Saatleri

Menemen Akşehir arası karşılıklı TCDD mavi treni ile 1 sefer yapılmaktadır. Akşehir Gardan tek tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise tek tren 20:50 saatinde hareket etmektedir. Menemen Akşehir tren seferleri 9 saat 1 dk sürmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 41 ₺ dir.

Menemen ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Menemen – Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Menemen Akşehir Tren yolu güzergahı

Menemen ↔ Akşehir Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni  Pulman 41TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 44 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 112 TL Çift Kişi 162TL

MENEMEN – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akşehir ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

İki şehir Akşehir Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Trenlerinde kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır.

Akşehir – Menemen tren ile kaç saat sürer? Menemen – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 440 Km olduğundan Mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Menemen-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Menemen Tren garı çalışma saatleri:  06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Menemen Tren istasyonu telefonu? 0 232 832 13 42 dır Adresi Menemen, Esatpaşa Mahallesi, Niyazi Kaplangi Cd. 4 L, Menemen/İzmir

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası AçıktırAkşehir Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Menemen Akşehir Trenle kaç km? iki istasyon Arası Tren mesafesi 440 km

Menemen Tren garı

Menemen Akşehir en hızlı rota: 5 sa. 25 dk. (438 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Menemen

Akşehir – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Menemen den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Menemen – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Menemen den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen – Akşehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Akşehir – Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Menemen Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trenidir. Akşehir veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Menemen Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Menemen Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Menemen Mavi Tren saatleri?

Akşehir Menemen Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 20:50 saatinde hareket etmektedir.