Etiket arşivi: Menemen İzmir Tren Fiyatları

Basmane ↔ Menemen Tren Saatleri

İzmir Menemen arasında her 10 dakikada bir işleyen izban seferleri vardır.

2020 bahar dönemi yolcu uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 6 Ekspres tren 2 Bölgesel tren ile 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 38 km olup yaklaşık 1 saat 18 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺5,00

Menemen ↔ Basmane Tren Saatleri

Basmane
Kalkış
Tren
Adı
Menemen
Kalkış
06:40 07:40 08:50 11:00 13:00 13:55 15:00_17:40_18:00 20:10TCDD06:26 08:02 08:25 09:01 09:26 11:14 13:04_18:27_21:08 21:27

Menemen – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır? Menemen Basmane Menemen Arası Tcdd ye ait Bölgesel Trenlerden Basmane Alaşhr, Basmane Uşk, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi, İzmir Mavi Treni, Karesi Ekspresi, 6 Eylül Treni, 17 Eylül Ekspresi, Ege Ekspresi Hergün karşılıklı 9 sefer Çalışmaktadır.

Basmane ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? 

Menemen – İzmir arası Tren yolu mesafesi 38 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 45 dk sürmektedir, İzmir Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Menemen tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Menemen ↔ Basmane Tren fiyatları

  • Menemen Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  TL
  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL  90 Çift Kişi 70 TL
  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Menemen İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Menemen İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Menemen İzmir Tren Yolu Güzergahı

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

İzmir Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Menemen İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Menemen İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde ve ekspres trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, seyehat edebilirsiniz

İzmir Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Menemen Tcdd Bölgesel ve ekspresi treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

İzmir Mavi

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41

6 eylül Ekspresi

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44

17 Eylül Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11