Etiket arşivi: Menemen Konya Tren saatleri

Konya – Menemen Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Menemen ↔ Konya Tren Saatleri

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Menemen Konya Menemen Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi treni Çalışır.

Menemen Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 20:50 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 571 km olup yaklaşık 11s:36dk sürmektedir. Konya Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 44 TL

Konya ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer? 

Menemen Konya Arası Trenle Yaklaşık 11 Saat sürmektedir. Menemen Konya Trenle kaç km? Konya Menemen Arası Tren mesafesi 571 km dir.

Konya – Menemen tren ile kaç saat sürer? Menemen – Konya arası Tren yolu mesafesi 571 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 1 dakika sürmektedir, Menemen-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Menemen ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 44 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 58 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 122 TL  Çift Kişi 92 TL

MENEMEN – KONYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 1Tren seferleri düzenlenir. Konya Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır. Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Konya Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Konya Tren istasyonu telefonu 0 332 322 36 70 dır.

Konya – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve Menemen’den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Menemen – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Konya ve Menemen’den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Menemen – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya – Menemen Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Konya veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Konya – Menemen Tren saatleri?

Konya Menemen Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 20:50 saatinde hareket etmektedir.