Etiket arşivi: Menemen Konya Tren seferleri

Konya ↔ Menemen Tren Saatleri

Menemen Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 20:50 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 571 km olup yaklaşık 11s:36dk sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 44 TL

Menemen ↔ Konya Tren Saatleri

Menemen Konya Menemen Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Ekspresi  Çalışır

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? 

Menemen Konya Arası Trenle Yaklaşık 11 Saat sürmektedir. Menemen Konya Trenle kaç km ? Konya Menemen Arası Tren mesafesi 571 km dir.

Konya – Menemen tren ile kaç saat sürer? Menemen – Konya arası Tren yolu mesafesi 571 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 1 dakika sürmektedir, Menemen-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Menemen ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 44 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 58 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 122 TL  Çift Kişi 92 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 22 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 36 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Menemen Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Konya Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 dır

Konya – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Konya ve Menemen den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Menemen – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Konya ve Menemen den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Menemen – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Konya – Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya – Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Konya – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Konya veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya – Menemen Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Konya – Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Konya – Menemen Tren saatleri? Konya Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Menemen tren istasyonundan ise ilk tren 20:50 saatinde hareket etmektedir.