Etiket arşivi: Menemen Manisa Tren seferleri

Manisa ↔ Menemen Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Menemen Manisa arası 6 eylül Ekspres ve 2 Bölgesel Tren ile hergün karşılıklı 9 sefer yapılmaktadır. Manisa den İlk tren 05 47 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 44 km olup yaklaşık 40dk sürmektedir. Ekspres tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 4,5 tl dir.

Manisa ↔ Menemen Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Menemen08:28 11:48x
Manisa07:21 20:33x

Menemen Manisa Menemen Arası Anahat Trenlerinden Ege Ekspresi, 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi, İzmir Mavi Treni, Konya Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Menemen Manisa Arası Trenle Yaklaşık  40 dk sürmektedir. Menemen Manisa Trenle kaç km? Manisa Menemen Arası Tren mesafesi 44 km dir.

Manisa tren istasyonu

Menemen ↔ Manisa Tren fiyatları

  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • İ Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 T

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Menemen Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 9 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen tren istasyonu

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır

Manisa Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Manisa Tren istasyonu telefonu 0 236 231 16 96 dır

Manisa Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyahat edeceksiniz. Manisa Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Menemen Manisa tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Menemen treninde yiyecek içecek bulunur mu?

Manisa Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Menemen Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa Menemen Tren saatleri?

Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa den İlk tren 05 47 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir.

Ege Ekspresi,

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

17 Eylül Ekspresi,

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

6 Eylül Ekspresi,

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur.

Karesi Ekspresi,

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

İzmavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Basmane Uşak,

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

İzmir Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.