Etiket arşivi: Menemen Manisa Tren

Manisa ↔ Menemen Tren Saatleri

Menemen Manisa arası 6 eylül Ekspres ve 2 Bölgesel Tren ile hergün karşılıklı 9 sefer yapılmaktadır. Manisa den İlk tren 05 47 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 44 km olup yaklaşık 40dk sürmektedir. Ekspres tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 4,5 tl dir.

Manisa ↔ Menemen Tren Saatleri

manisa kalkıştren adımenemen kalkış
05:47 07:16 07:41 08:16 08:40 10:31_12:28_17:43 20:17 20:42TCDD07:24 08:24 09:32 11:45 13:45_14:36_15:45 18:23 20:50

Menemen Manisa Menemen Arası Anahat Trenlerinden Ege Ekspresi, 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi, İzmir Mavi Treni, Konya Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? 

Manisa Menemen Manisa Arası Trenle Yaklaşık  40 dk sürmektedir. Menemen Manisa Trenle kaç km ? Manisa Menemen Arası Tren mesafesi 44 km dir.

Manisa tren istasyonu

Menemen ↔ Manisa Tren fiyatları

  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 3,5 TL
  • İ Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 T
Menemen Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 9 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen tren istasyonu

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Manisa Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Menemen Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Menemen Manisa tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır? Manisa ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Menemen treninde yiyecek içecek bulunur mu? Manisa Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Menemen Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa Menemen Tren saatleri? Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa den İlk tren 05 47 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir.

Ege Ekspresi,

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11

17 Eylül Ekspresi,

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09

6 Eylül Ekspresi,

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44

Karesi Ekspresi,

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41

İzmavi

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Basmane Uşak,

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

İzmir Alaşehir

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10