Etiket arşivi: Menemen Uşak Tren

Uşak ↔ Menemen Tren Saatleri

Uşak Menemen arası Mavi tren ve 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Menemen Gardan İlk tren 08:24 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 233 km olup yaklaşık 4s:28dk sürmektedir. Kmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21 tl dir.

Menemen ↔ Uşak Tren Saatleri

Uşak
Kalkış
Tren
Adı
Menemen
Kalkış
01:48 06:20 16:05TCDD08:24 15:45 20:50

Menemen Uşak Menemen Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmne Uşk, Treni Hergün 3 Sefer Çalışmaktadır.

Uşak ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer? 

Uşak Menemen Uşak Arası Trenle Yaklaşık  5 Saat sürmektedir. Menemen Uşak Trenle kaç km ? Uşak Menemen Uşak Arası Tren mesafesi 233 km dir.

Menemen – Uşak tren ile kaç saat sürer? Uşak – Menemen arası Tren yolu mesafesi 233 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat sürmektedir, Uşak-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Menemen tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Menemen ↔ Uşak Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 20 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 99 Çift Kişi 69 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Uşak Menemen Tren Yolu Güzergahı

Uşak Garından Menemen tren istasyonuna ve Menemen Garından Uşak Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır

Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Uşak Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

uşak tren istasyonu

Menemen – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak – Menemen arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Menemen – Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Uşak – Menemen tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Menemen ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak – Menemen Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Menemen – Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Menemen – Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak – Menemen Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Uşak – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Menemen tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Menemen veya Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak – Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Menemen Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak – Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Menemen – Uşak Tren saatleri? Menemen dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Menemen – Uşak Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Menemen Gardan İlk tren 08:24 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:48 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46