Etiket arşivi: Mersin Adana Tren Saatleri

Adana ↔ Mersin Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Mersin ↔ Adana Tren Hareket Saatleri

Tren NoAdana Kalkış SaatiMersin Kalkış Saati
1.Tren06:4006:10
2.Tren07:0506:30
3.Tren08:1507:00
4.Tren09:3807:30
5.Tren10:2308:30
6.Tren12:3013:15
7.Tren15:3015:15
8.Tren16:1516:00
9.Tren16:4516:30
10.Tren17:4517:30
11.Tren19:3518:00
Mersin Adana Tren Seferleri Mayıs 2021

Adana Mersin Yönüne Mersin Adana Bölgesel Trenleri, Mersin Islhye ve Mersin İskndrn Bölgesel Trenleri çalışmaktadır.

Adana garından sabah kalkan ilk bölgesel tren 06:40 Mersin Garından 06:10 saatinde hareket eder. İki şehir arası günlük TCDD ye ait 3 bölgesel tren ile karşılıklı 27 sefer yapılmaktadır. Bu yolculukortalama 1 saat 2 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 8 tl dir.

Adana-mersin arasında karşılıklı çalışan bölgesel trenler pandemi dolayısıyla azaltılmıştır. Adana’dan Sabah saatlerinde 06:40 Kalkan tren Mersin’e 07:23 saatinde varmaktır. Tren yolculuğu 1 saat 7 dakika sürmektedir.

Mersin Adana TCDD Bilet Fiyatı:

Tam : 7.5 TL Öğrenci : 6.25 TL Gidiş Dönüş Bileti : 12 TL Aylık Abonman fiyatları Tam : 150 TL Öğrenci : 120 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Adana tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerinde Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Adana arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir

Mersin Adana Tren yolu Güzergahı

Mersin – Adana trenle kaç saat Sürer?

İki güzide şehrimiz Mersin – Adana arası Tren yolu mesafesi 86 Km olduğundan bölgesel trenler ile yolculuğunuz yaklaşık 1 saat sürmektedir. Adana Mersin tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Mersin tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir. Mersin Adana bölgesel Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. 2+2 DMU koltuk vardır. Adana Mersin Trenle kaç km? Tren mesafesi 86 km

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu 0 322 453 3172 dir. Adresi: Kurtuluş Mh. Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Mersin Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır. Adresi: Yeni Mahallesi, 33050 Akdeniz/Mersin

Mersin Adana arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Adana istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Mersin Adana treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Adana Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Adana Mersin Tren Saatleri?

Mersin Adana arasında tren seferleri pandemi dolayısıyla azaltılmıştır.

Sabah saatlerinde Mersin’den Adana yönüne kalkan İlk trenin hareket saati 06:10 dur. Bu tren varış noktasına 07:21 de ulaşır. Bu yönde akşam saatlerindeki son tren ise 19:45 de Mersin’den kalkıp Adana’ya 20:53 saatinde varmaktadır.

Adana’dan Kalkan gün içindeki İlk tren 06:15 saatinde hareket etmekte olup, Mersin’e 07:23 saatinde ulaşmaktadır. Bu yöndeki son tren ise akşamleyin 18:55 saatinde Adana’dan hareket edip Mersin’e 20:04 saatinde varmaktadır.

Mersin Tren istasyonu

Adana Mersin Diğer Rota: 1 sa. 2 dk. (83,5 km) Adana – Mersin Otoyolu/E90 ve Adana-Erdemli Otoyolu/Adana – Mersin Otoyolu/O-51/E982 üzerinden En hızlı rota, normal trafik

Mrsn İsk

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

mersn islah

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Adana Mersin

Tren NoAdana KalkışMersin KalkışTarsus> AdanaTarsus> Mersin
1.Tren06:4006:1006:4407:19
2.Tren07:0506:3007:0507:44
3.Tren08:1507:0007:3108:54
4.Tren09:3807:3008:0110:17
5.Tren10:2309:1509:5111:03
6.Tren12:3013:1513:5013:08
7.Tren15:3015:1515:4716:09
8.Tren16:1516:0016:3216:53
9.Tren16:4516:3017:0517:23
10.Tren17:4517:3018:1018:24
11.Tren19:3518:0018:3620:16
Mersin Adana Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 10,5 TL dir.