Etiket arşivi: Mersin Adana Tren seferleri

Adana ↔ Mersin Tren Saatleri

Adana garından sabah kalkan ilk bölgesel trenler 05:50 06:15 06:40 saatlerindedir. Mersin Adana yönünde ise İlk trenler 05:45 06:10 06:30 saatlerinde Mersin garından hareket eder. İki şehir arası günlük TCDD ye ait 3 bölgesel tren ile karşılıklı 27 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 82 km olup ortalama 1 saat 2 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 8 tl dir.

Mersin ↔ Adana Tren Hareket Saatleri

Adana Kalkış SaatleriMersin Kalkış Saatleri
05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15 09:00 09:43 10:26 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:33 14:45 15:30 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:32 20:00 20:45 21:30 22:30 05:45 06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:30 15:15 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:45 20:30 21:30 22:30

Adana Mersin Yönüne Mersin Adana Bölgesel Trenleri, Mersin Islahiye ve Mersin İskenderun Bölgesel Trenleri çalışmaktadır

Mersin Adana TCDD Bilet Fiyatı:

Tam : 7.5 TL Öğrenci : 6.25 TL Gidiş Dönüş Bileti : 12 TL Aylık Abonman fiyatları Tam : 150 TL Öğrenci : 120 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Adana tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerinde Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Adana arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir

Mersin Adana Tren yolu Güzergahı

Mersin – Adana trenle kaç saat Sürer?

İki güzide şehrimiz Mersin – Adana arası Tren yolu mesafesi 86 Km olduğundan bölgesel trenler ile yolculuğunuz yaklaşık 1 saat sürmektedir. Adana Mersin tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Mersin tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir. Mersin Adana bölgesel Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. 2+2 DMU koltuk vardır. Adana Mersin Trenle kaç km? Tren mesafesi 86 km

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir. Adresi: Kurtuluş Mh. Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Mersin Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 324 231 12 67 dır. Adresi: Yeni Mahallesi, 33050 Akdeniz/Mersin

Mersin Adana arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Adana istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Mersin Adana treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Adana Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Adana Mersin Tren Saatleri?

Adana Gardan İlk bölgesel tren 05:50 saatinde hareket etmektedir. Mersin tren istasyonundan ise ilk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir.

Mersin Tren istasyonu

Adana Mersin Diğer Rota: 1 sa. 2 dk. (83,5 km) Adana – Mersin Otoyolu/E90 ve Adana-Erdemli Otoyolu/Adana – Mersin Otoyolu/O-51/E982 üzerinden En hızlı rota, normal trafik

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43
MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40

Adana Mersin tren saatleri