Etiket arşivi: Muş Ankara Tren Saatleri

Ankara ↔ Muş Tren Saatleri

Ankara şehir garından Salı ve Pazar günleri tek tren 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Muş istasyonundan ise Salı Perşembe günleri 09:28 saatinde hareket etmektedir. Muş Ankara tren seferleri yaklaşık 22 saat 15 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait Van gölü expresi ile hafta nın belirli günlerinde 1 sefer yapılmaktadır. Expres Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 45₺ dir.

Ankara ↔ Muş Tren Saatleri Tablosu

Ankara Muş Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi  Treni Çalışır.

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Muş Ankara tren yolu güzergahı

Van Gölü Ekspresi Muş Ankara arasında haftada 2 gün işler Ankara den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ankara ↔ Muş Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 45 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 59 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi aa

ANKARA – MUŞ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Muş ↔ Ankara trenle kaç saat Sürer?

Muş – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Muş arası Tren yolu mesafesi 1224 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat 43 dakika sürmektedir, Ankara-Muş tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Muş tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Muş Garından Ankara tren istasyonuna ve Ankara Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü  1 Tren seferleri düzenlenir.

Muş tren istasyonu

Ankara Muş Diğer Rota: 11 sa. 47 dk. (1.000 km), kalkış: Ankara Gar varış: Muş Tren Garı

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır Adresi, Ankara Gar, Doğanbey, Ankara Gar No:1, 06050 Altındağ/Ankara

Muş Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 436 216 11 17 dır. Adresi, Muş Tren Garı, Yeşilyurt Mh. Emniyet Sk. Pk:49200 Muş Merkez/muş

Ankara Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Muş dan geçen Vangölü Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Muş Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Muş dan Geçen Vangölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Muş Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Muş Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Vangölü Ekspresi trenidir. Ankara veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Muş Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara şehir garı tren seferleri

Ankara Muş Vangölü Ekspresi Tren saatleri?

Ankara Muş Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Muş istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.