Etiket arşivi: Nazilli Aydın Tren Saatleri

Aydın ↔ Nazilli Tren Saatleri

Aydın dan İlk bölgesel tren 07:18 saatinde hareket etmektedir. Nazilli den ise ilk bölgesel tren 05:19 saatinde hareket etmektedir. Nazilli Aydın tren seferleri yaklaşık 2 saat 17 dk sürmektedir. İki istasyon arası bu dönemde karşılıklı TCDD ye ait 4 Bölgesel tren ile 11 sefer yapılmaktadır. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam ₺ dir.

Aydın-Nazilli Tren Saatleri

Aydın tren kalkış saatleriNazilli tren kalkış saatleri
07:36 09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:00 18:58 20:5705:45 07:31 08:06 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24

Nazilli Aydın Arası Basmane Denizli, Basmane Nazilli, Söke Denizli, Söke Nazilli Bölgesel Ekspresi treni karşılıklı hergün 11 sefer düzenler

Nazilli Aydın tren yolu güzergahı

Nazilli ↔ Aydın Tren fiyatları:

  • Aydın Denizli Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden veya 444 8233 den Öğrenilebilir
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Aydın ↔ Nazilli trenle kaç saat Sürer?

Aydın Nazilli Diğer Rota: 52 dk. (47,1 km) kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Nazilli Tren İstasyonu

Nazilli – Aydın tren ile kaç saat sürer? Aydın – Nazilli arası Tren yolu mesafesi 47 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat sürmektedir, Aydın-Nazilli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın – Nazilli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Nazilli Aydın trenleri Aydın Nazilli Hattında hergün çalışır Trenlerinde kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri:  05:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 256 214 15 89 dır. Adresi Nazilli Tren İstasyonu, Altıntaş Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:15, Nazilli/Aydın

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın Nazilli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın Nazilli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır

Aydın Nazilli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Nazilli ve Aydın dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Aydın Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Aydın şehir garı tren seferleri

Nazilli Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Aydın Nazilli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın Nazilli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın Nazilli Tren saatleri?

Nazilli Aydın Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk tren 07:18 saatinde hareket etmektedir. Nazilli den ise ilk tren 05:19 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33
DENİZLİ
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
Denizli06:40Söke06:35 16:55
Nazilli↓08:06Aydın↓07:36 18:00
Aydın↓09:04Nazilli08:34_18:59
Söke
Varış
10:06Denizli
Varış
09:53 20:20
Aydın
KALKIŞ
SAATİ
Aydın↓18:10
Söke Varış19:16